To już szósty rok, kiedy mieliśmy przyjemność gościć naszych Szanownych Klientów na spotkaniu andrzejkowym – tym razem w Hotelu Kristoff w Blizanowie.

Klienci oddziału Nijhof-Wassink Karski witani byli w lobby hotelowym, gdzie na powitanie skosztowaliśmy lampkę wytrwanego szampana. Na wstępie nastąpiło oficjalne przywitanie Gości przez Jarosława Łoszczyńskiego – Dyrektora Nowa Lease, naszej siostrzanej spółki, zajmującej się finansowaniem zakupów ciężarówek marki Volvo.

 Spotkanie było również okazją do podziękowania Maciejowi Mansfeldowi za długoletnią pracę w oddziale Nijhof-Wassink Karski w roli gospodarza, jak również w roli Dyrektora Sprzedaży Volvo. Obecnie Maciej Mansfeld działa operacyjnie w naszym oddziale w Tarnowie Podgórnym, gdzie objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Renault Trucks. 

Stałym punktem naszych spotkań jest wręczenie statuetek AMBASADORÓW. Także w piątek duża grupa naszych zacnych Gości odebrała kryształowe statuetki wraz z życzeniami naszych wspólnych, dalszych sukcesów.

Po rozdaniu nagród dla Ambasadorów oraz kolacji nadszedł czas na część artystyczną wieczoru. Pierwszym punktem artystycznym był występ Pana Jerzego Kryszaka. Prawie godzina śmiechu, ale również refleksji i zadumy – była dla nas bardzo pozytywnym impulsem. W drugiej odsłonie artystycznej grupa MULTIVISUAL zabrała nas w świat emocjonującej muzyki, gry świateł, ale i niesamowicie precyzyjnej sztuki cyrkowej.

 Ostatnie godziny naszego spotkania do DJ za konsolą i zabawa do późnych godzin nocnych. Po raz kolejny dziękujemy wszystkim obecnym. Zapraszamy za rok…i już zaczynamy myśleć, czym nowym i oryginalnym zaskoczyć naszych Szanownych Gości.