strona głównaleasingleasing operacyjny

LEASING OPERACYJNY

Nasza spółka Nowa Lease Sp. z o.o. oferuje leasing w układzie 3, 4 i 5-letnim dewizowym (w EUR) i złotowym ( w PLN).

CO DAJE FINANSOWANIE INWESTYCJI PRZEZ LEASING OPERACYJNY?

Nowa Lease Sp. z o.o. oferuje leasing operacyjny w układzie 3, 4 i 5-letnim dewizowym (w EUR) i złotowym ( w PLN). Pierwsza rata kształtuje się na poziomie 10-40% wartości początkowej środka trwałego, co pozwala zaspokoić oczekiwania większości Klientów, w zależności od ich potrzeb oraz możliwości. Wysokość opcji wykupu uzależniona jest od okresu leasingu.

CO SPRAWIA, ŻE WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

1

AUTO CASCO

Auto casco jest rozłożone w ratach miesięcznych przez cały okres umowy leasingu, nie trzeba więc wykładać jednorazowo dużej kwoty tytułem składki ubezpieczeniowej.
2

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Czynności związane z likwidacją szkody w całości bierze na siebie Nowa Lease. Klient oszczędza czas, który normalnie trzeba przeznaczyć na załatwienie wielu formalności.
3

BEZGOTÓWKOWA LIKWIDACJA SZKÓD

Całość zapłaty za naprawę pojazdu wypadkowego do serwisu wykłada Nowa Lease ( włącznie z podatkiem Vat). Klient nie musi angażować własnych środków na uruchomienie pojazdu po wypadku.
4

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Kontakty z solidnym partnerem oferującym Państwu „wszystko pod jednym dachem”, gwarantują bezpieczeństwo transakcji.
5

PONAD 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE

Bazując na naszym ponad 30-letnim doświadczeniu w transporcie (Dealer samochodów ciężarowych Volvo oraz firma transportowa), doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów.

Osoby do kontaktu