strona głównaleasingmonitoring gps

MONITORING GPS

Pełna kontrola Twoich pojazdów w technologii GPS.

Zaawansowana aplikacja mapowa, system zarządzania flotą pojazdów w czasie rzeczywistym. Monitoring GPS jest rozwiązaniem opartym na technologii GPS służącym do pełnej kontroli pojazdów firmowych w czasie rzeczywistym. Przeznaczony jest on dla wszystkich firm, które posiadają dowolnej ilości flotę pojazdów i chcą efektywnie nią zarządzać.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

System cechuje szereg nowatorskich rozwiązań sprzętowych i programowych. Rozwiązanie Monitoring GPS oparte jest na strukturze klient-serwer. Oznacza to, że dane transmitowane z pojazdów przekazywane są do serwera komunikacyjnego, a użytkownik w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej może z nich korzystać używając aplikacji Monitoring GPS.

WYGODNE I KORZYSTNE

Wdrożenie systemu monitoringu pojazdów opartego na technologii GPS prowadzi do znacznych oszczędności w zarządzaniu flotą, umożliwiając np. kontrolę rzeczywistego zużycia paliwa. Oferujemy Państwu w świetnej cenie doskonałe fabryczne systemy telematyki – Dynafleet (pojazdy Volvo ) oraz Optifleet ( pojazdy Renault), których możliwości i płynące z nich korzyści przedstawią Państwu przedstawiciele handlowi Nijhof-Wassink.