strona głównaserwisnaprawy powypadkowe

naprawy
powypadkowe

Twój pojazd uległ wypadkowi? Umów wizytę i powierz go w ręce naszych najlepszych mechaników.

NAPRAWY POWYPADKOWE

Volvo to marka kojarzona na całym świecie jako pionier w zakresie bezpieczeństwa. Również Renault Trucks korzysta i tworzy rozwiązania w tym zakresie. Nasze pojazdy są wyposażone w najnowocześniejsze systemy, które zmniejszają ryzyko kolizji. Czujniki, radary, systemy stabilizujące tor jazdy czy ostrzegające kierowcę to dziś standard.
Nie zawsze jednak da się uniknąć kolizji i następuje uszkodzenie pojazdu.

W Nijhof – Wassink rozumiemy, że dla przewoźnika ważne jest szybkie przywrócenie pojazdu do pracy oraz zmniejszenie do minimum formalności związanych z naprawą. Zgłoś szkodę i złóż wymagane dokumenty w towarzystwie ubezpieczeniowym. Mamy umowy upraszczające likwidację szkód z PZU, Compensa, Hestia, Link4, Uniqua. Priorytetowo likwidujemy szkody pojazdów Nowa Lease Sp. z o.o. oraz VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o.

Złóż zlecenie naprawy w jednym z naszych serwisów. Nasi specjaliści ustalą z TU zakres uszkodzeń i technologię naprawy. W międzyczasie zamówimy niezbędne części zamienne i zarezerwujemy miejsce na stanowisku naprawczym i w lakierni. W ramach likwidacji szkody zapewniamy:

W przypadku szkody całkowitej lub braku ubezpieczenia oferujemy elastyczne rozwiązania jak naprawa z użyciem części używanych bądź odkup rozbitego pojazdu.

NAPRAWY POWYPADKOWE

Jeżeli w wyniku wypadku drogowego lub innych zdarzeń Państwa pojazd zostanie uszkodzony, serwisy Nijhof- Wassink zapewnią profesjonalną naprawę. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w branży transportowej maksymalnie skracamy czas przestoju pojazdu, równocześnie dbając o wysoką jakość naprawy.

1

SYSTEM AUDATEX

Kosztorysujemy naprawy w systemie AUDATEX, akceptowanym przez większość towarzystw ubezpieczeniowych.
2

PRAWIDŁOWA WYCENA

Weryfikujemy kosztorysy rzeczoznawców firm ubezpieczeniowych, w celu uzyskania prawidłowej wyceny i ograniczenia ilości dodatkowych oględzin.
3

WYRĘCZAMY KLIENTA

W imieniu klienta ustalamy z towarzystwem ubezpieczeniowym zakres i rozliczenie naprawy pojazdu, pod warunkiem uzyskania odpowiednich upoważnień.
4

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Naprawy ram i kabin wykonujemy na szwedzkich urządzeniach firmy JOSAM. Lakierowanie realizujemy głównie w profesjonalnych komorach lakierniczych CWN.
5

BOGATA OFERTA

Oferujemy naprawy pojazdów Volvo, Renault Trucks i wszystkich innych marek. Mamy duże doświadczenie w naprawach pokolizyjnych autobusów. Priorytetowo naprawiamy pojazdy finansowane przez Nowa Lease Sp. z o.o.
6

ODPOWIEDNIE CZĘŚCI

Żeby samochód ciężarowy wrócił do pierwotnego stanu stosujemy oryginalne części – w przypadku napraw o ograniczonym budżecie umożliwiamy zastosowanie zamienników i części używanych. Kupimy od Państwa uszkodzony pojazd w przypadku szkody całkowitej.

lub wyślij formularz

  imię i nazwisko
  numer telefonu
  adres e-mail
  sprawa w jakiej się kontaktuję
  Oddział
  * Potwierdzam, że akceptuję Politykę prywatności
  Klauzula informacyjna
  1. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest NIJHOF WASSINK Sp. z o.o. lub NOWA LEASE Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie, ul. Holenderska 3, w zależności od tego do, której ze Spółek skierujesz swoje zapytanie.

  2. Przestrzeganie zasad ochrony danych w NIJHOF WASSINK Sp. z o.o. i NOWA LEASE Sp. z o.o. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez email IOD@nijwa.com.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość), w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego.

  4. Odbiorcami Twoich danych osobowych w zależności od celów przetwarzania mogą być podmioty: z Grupy Volvo na podstawie zawartej umowy powierzenia, zarządzające stroną internetową, a także upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

  5. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, a po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Ci następujące prawa:
  a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  b) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

  7. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.