strona głównao nas

ROZUMIEMY TWÓJ BIZNES

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. stanowi część Grupy Nijhof-Wassink zatrudniającej ok. 1 100 osób w całej Europie. Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach, ale przede wszystkim prezentujemy się jako dealer samochodów ciężarowych Volvo oraz Renault Trucks.

Ciężarówki Volvo sprzedajemy w Centralnej Polsce w pięciu nowoczesnych oddziałach, które znajdują się w: Kutnie, Tarnowie Podgórnym, Rzgowie, Nowej Wsi Wielkiej oraz w Karskach; natomiast nasze ciężarowe Renault można znaleźć w oddziałach w Tarnowie Podgórnym i Nowej Wsi Wielkiej.

Jesteśmy znani również jako NIJWA – dealer samochodów ciężarowych Volvo ze Wschodniej Holandii, z siedzibami w Rijssen, Zwolle, Beilen, Groningen, Hengelo, Veendam oraz Veenoord. Więcej informacji znajdziesz na: www.nijwa.nl.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Nie ograniczamy się jedynie do sprzedawania samochodów marek Volvo Trucks i Renault Trucks. Od ponad 20 lat świadczymy usługi leasingowe w Polsce w ramach naszej spółki Nowa Lease.

Sukcesywnie rozwijamy swoją działalność, więc chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w 2014 roku, w Kutnie stworzyliśmy Centrum Samochodów Używanych.

Nijhof-Wassink to również międzynarodowe firmy transportowe. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę w zakresie transportu, dlatego zdążyliśmy poznać wszelkie przeszkody i możliwości rozwoju, z którymi może zetknąć się przewoźnik.

Nijhof-Wassink, Twój partner w transporcie!

Centrum Części Używanych w Kutnie

Szukasz sprawdzonego źródła części do ciężarówek? Większość niezbędnych części zamiennych jest dostępnych bezpośrednio w naszych magazynach. Resztę z nich jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu zaledwie doby. Prowadzimy sprzedaż części oryginalnych Volvo i Renault. Części zamontowane w serwisie mają do 24 miesięcy gwarancji, co daje najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Niekiedy zadowalającą alternatywą okazuje się wysokiej jakości zmiennik. Asortyment tego typu również oferujemy naszym Klientom.

Jest jeszcze jedno źródło godnych uwagi części do TIR-ów. To samochody wycofywane z ruchu wskutek wypadku czy poważnej awarii, przeznaczone do demontażu – tzw. szrot. W takim samochodzie znajdują się setki w pełni funkcjonujących, nadających się do ponownego użycia części zamiennych. W Centrum Części Używanych w Kutnie zajmujemy się ich demontażem, weryfikacją, regeneracją i sprzedażą. To świetne rozwiązanie, z którego korzysta co roku prawie tysiąc naszych klientów. Wszystkie części zamienne Renault i Volvo możesz zamówić w CCU bądź też zlecić ich wyszukanie w dowolnym oddziale Nijhof-Wassink. Montując część używaną, oszczędzasz swoje pieniądze i dbasz o środowisko.

CENTRUM SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Centrum Samochodów Używanych Nijhof-Wassink w Kutnie powstało w 2014 roku, stanowiąc odpowiedź na potrzeby Klientów, zainteresowanych zakupem sprawdzonych pojazdów z drugiej ręki – używanych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych czy naczep. Od tego momentu CSU sukcesywnie się rozwija, wykorzystując szybko rozrastający się rynek transportu krajowego i międzynarodowego. Podjęliśmy ścisłą współpracę z grupą Volvo Trucks, która jest naszym stałym dostawcą. Ponadto dysponujemy pojazdami grupy Renault Trucks. Możemy się pochwalić gronem stałych Klientów. Wiedza, doświadczenie a przede wszystkim dbałość o zadowolenie konsumenta sprawiły, że nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem wśród wszystkich kupujących, a sprzedaż używanych ciężarówek nieustannie wzrasta.

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

DEALER POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH W POLSCE

W kraju nad Wisłą jesteśmy głównym sprzedawcą samochodów ciężarowych Volvo w Polsce Centralnej, ponadto obsługujemy aż pięć nowoczesnych warsztatów– w Kutnie, Karskach, Rzgowie, Nowej Wsi Wielkiej i Tarnowie Podgórnym – w ostatnich dwóch prowadzimy także sprzedaż oraz serwis Renault Trucks.

LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

Grupa posiada oddziały w Holandii, Niemczech, Polsce, Belgii i na Węgrzech. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

PLANOWANIE I WSPARCIE MAGAZYNOWE

Nijhof-Wassink potrafi sprostać niemal każdemu wyzwaniu logistycznemu, zarówno we własnych terminalach jak i u Klienta. Dysponujemy wieloma magazynami i silosami na terenie całej Europy, w których pakujemy i przeładowujemy granulaty, materiały sypkie oraz pakowane towary niebezpieczne (ADR). Zajmujemy się również sprawami administracyjnymi, w tym m.in. krajowymi odprawami celnymi towarów w imporcie oraz eksporcie.

DEALER POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH W HOLANDII

Jesteśmy głównym sprzedawcą samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks w północnej i wschodniej Holandii. W kraju tulipanów prowadzimy oddziały w Zwolle, Rijssen, Hengelo, Beilen, Groningen, Veendam i Veenord.

nasze wartości

Zobacz, co jest dla nas naprawdę ważne i jakimi głównymi wartościami kierujemy się podczas naszej codziennej pracy.

1

DOSTARCZANIE USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo zarówno dla Klientów jak i otaczającego nas środowiska. Jakość jest dla nas priorytetem – wiemy, że poczucie komfortu i dbałość o każdy szczegół ułatwia pracę każdemu człowiekowi.

2

STAWIANIE LUDZI NA PIERWSZYM MIEJSCU

To właśnie wspomniany człowiek jest dla nas na piedestale. Wszyscy gramy do tej samej bramki, razem tworząc drużynę. Jesteśmy jednym, wielkim zespołem, który wspiera się w każdym możliwym momencie.

3

PRACA NA SPRZĘCIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Mamy świadomość, że technologia jest po to, aby ułatwić pracę naszemu zespołowi. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy ciągle się rozwijali, pracując na sprzęcie najwyższej jakości. To samo tyczy się naszych produktów – Klient musi mieć świadomość, że użytkuje najnowocześniej techniki.

4

PARTNERSTWO

Nie chcemy burzliwych związków, pragniemy stabilizacji i długofalowej współpracy z Klientem na każdym szczeblu. Zależy nam na porozumieniu w długiej perspektywie czasowej, wzajemnym wsparciu oraz przyjacielskich relacjach.

5

MISJA

Jesteśmy międzynarodowym dostawcą usług logistycznych i skupiamy się głównie na frontach transportowych: materiały sypkie i płynne luzem dla przemysłu chemicznego, dystrybucja paliw i pasz zwierzęcych. Przewozimy towary naszych Klientów transportem drogowym, wodnym i koleją lub kombinacją tych rozwiązań.

6

WIZJA

Naszym zadaniem jest tworzenie wydajnych usług logistycznych z wykorzystaniem naszych strategicznych lokalizacji w całej Europie. Chcemy świadczyć wszelkie możliwe usługi logistyczne dla naszych Klientów do chwili, gdy staniemy się dla nich jedynym kontaktem z logistyką.

AKTUALNOŚCI

blog
14 października 2021 w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Retos w Skoczowie odbył się finał jubileuszowej 10-tej edycji konkursu Optifuel Challenge 2021 w Polsce. Do finałowej rozgrywki 15-tu finalistów lokalnych eli...
nijhof wassink NEWS
Co prawda eliminacje jubileuszowej, dziesiątej edycji Optifuel Challenge w naszych oddziałach już za nami, ale konkurs trwa dalej! Łukasz Rajczyk, Menedżer ds. Floty w firmie BELDIX, podzielił się z nami swoimi wrażenia...
renault NEWS
8 lipca 2021 roku Renault Trucks zaprezentuje ewolucję gamy T, T High, C i K podczas wydarzenia online. Jest to wyjątkowa okazja do poznania najważniejszych zmian wprowadzonych w pojazdach pod kątem ich efektywności oraz kom...

historiA nijhof-wassink

Firma Nijhof-Wassink to coś więcej niż usługi transportowe. To 50 lat tradycji, ciągle rozwijającej się spółki, stawiającej na jakość i komfort klientów oraz pracowników. Zobaczcie jak rozwijaliśmy się dla Was na przestrzeni ostatnich pięciu dekad.