strona głównaserwis

Autoryzowany
serwis samochodów
ciężarowych

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Nijhof – Wassink Sp. z o.o., autoryzowane serwisy Volvo Trucks i Renault Trucks. Przegląd, to nie tylko wymiana oleju i filtrów. Kompleksowo sprawdzamy pojazdy pod względem mechanicznym oraz działania systemów elektronicznych. Zawsze wykonujemy zalecane przez producenta bezpłatne akcje serwisowe oraz aktualizacje oprogramowania. Zalecamy naprawy z użyciem oryginalnych części Volvo i Renault które gwarantują najwyższą niezawodność pojazdu.
Najlepsza opcja dla klienta to serwis pojazdu wykonywany na podstawie kontraktu serwisowego. Kontrakt serwisowy daje klientowi bezpieczeństwo eksploatacji, a dzięki specjalnym rabatom, gwarancję niskich i przewidywalnych kosztów utrzymania pojazdu.

OFERTA SERWISU VOLVO I RENAULT

Jako firma transportowa z wieloletnią tradycją doskonale rozumiemy potrzeby klientów. Samochód ciężarowy przemierza tysiące kilometrów. Każdy nieplanowany przestój to bardzo duże koszty. Dlatego w pierwszej kolejności zapobiegamy awarii a jeśli do niej dojdzie robimy wszystko, żeby auto jak najszybciej wróciło do pracy. Gwarantuje to fachowość i zaangażowanie naszych pracowników oraz wysoka dostępność oryginalnych części zamiennych.
Naszą ofertę uzupełniają części używane oraz zamienniki, które są interesującą opcją dla klientów zorientowanych na cenę.
Serwisy Nijhof-Wassink aktywnie uczestniczą w akcjach promocyjnych sieci Volvo Trucks i Renault Trucks. Pakiety serwisowe, promocje sezonowe czy specjalne warunki dla starszych pojazdów 5+, to pewność konkurencyjnej ceny przy najwyższej jakości, którą potwierdza nawet 2 lata gwarancji na oryginalne części.

Obsługa okresowa i naprawy

Fachowy serwis i opieka nad Twoim pojazdem.

Naprawy powypadkowe

Najszybsza, kompleksowa likwidacja szkód.

Kontrakty serwisowe

Zawsze sprawny pojazd, gwarancja 100% dyspozycyjności!

Części zamienne

Oryginalna jakość, dostępność, nawet 2 lata gwarancji!

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE NA USŁUGI SERWISOWE

Promocje
Zadbaj o swoje Renault Trucks Master III i skorzystaj z jednego z pakietów serwisowych, które oferują nasze serwisy w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy oraz w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Skorzystaj z atrakc...
nijhof wassink NEWS
Twoja firma wykonuje usługi transportowe do Anglii lub Austrii?Przystosuj swoje pojazdy Volvo Trucks do najnowszych wymogów bezpieczeństwa w tych krajach i zamontuj system DVS w Twoim serwisie Nijhof-Wassink.Br...
nijhof wassink NEWS
Twoja firma wykonuje usługi transportowe do Anglii lub Austrii?Przystosuj swoje pojazdy do najnowszych wymogów bezpieczeństwa w tych krajach i zamontuj system DVS w Twoim serwisie Nijhof-Wassink.Brak wspomnia...

lub wyślij formularz

  imię i nazwisko
  numer telefonu
  adres e-mail
  sprawa w jakiej się kontaktuję
  Oddział
  * Potwierdzam, że akceptuję Politykę prywatności
  Klauzula informacyjna
  1. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest NIJHOF WASSINK Sp. z o.o. lub NOWA LEASE Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie, ul. Holenderska 3, w zależności od tego do, której ze Spółek skierujesz swoje zapytanie.

  2. Przestrzeganie zasad ochrony danych w NIJHOF WASSINK Sp. z o.o. i NOWA LEASE Sp. z o.o. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez email IOD@nijwa.com.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość), w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego.

  4. Odbiorcami Twoich danych osobowych w zależności od celów przetwarzania mogą być podmioty: z Grupy Volvo na podstawie zawartej umowy powierzenia, zarządzające stroną internetową, a także upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

  5. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, a po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Ci następujące prawa:
  a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  b) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

  7. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.