W 2021 r. nastąpi rozwój w gamie pojazdów Renault Trucks dla transportu długodystansowego (gama T) i pojazdów budowlanych (gama C i K) pod względem komfortu, bezpieczeństwa i efektywności. Po raz pierwszy w sektorze pojazdów ciężkich, francuski producent zaprezentuje swoje pojazdy ciężarowe w oryginalny sposób = za pośrednictwem gry wideo Euro Truck Simulator 2 i zaoferuje wirtualne wrażenia z jazdy.

Renault Trucks oferuje swoim fanom nowe, innowacyjne i interaktywne doświadczenie.  Już 6 kwietnia 2021 r. producent zaprezentuje ewolucję Renault Trucks T w 2021 r. w Euro Truck Simulator 2, grze wideo symulującej jazdę ciężarówką. Projekt zewnętrzny, pozycja kierowcy i układ kabiny zostaną ulepszone, a wszystko będzie można przetestować wirtualnie.

Największa ewolucja w Renault Trucks od 2013 r.

W 2021 r., Renault Trucks ulepsza swoje gamy pojazdów dalekobieżnych (T) i budowlanych (C i K). Jest to największy rozwój od czasu całkowitego odnowienia gamy tego producenta w 2013 r.

W trosce o dobre samopoczucie kierowców, Renault Trucks dokonał istotnych ulepszeń pod względem komfortu jazdy, jak i komfortu na pokładzie pojazdu. Wysoki poziom bezpieczeństwa kierowców i użytkowników dróg również odegrał kluczową rolę w rozwoju gamy Renault Trucks T, C i K. Wydajność pojazdów z punktu widzenia klientów również uległa poprawie, przy coraz niższym zużyciu paliwa i emisji CO2 oraz zwiększonej dostępności pojazdów, w szczególności dzięki kontraktom serwisowym Predict.

Usiądź za kierownicą nowego Renault Trucks T z 2021 roku!

6 kwietnia 2021 r. możesz usiąść w kabinie Renault Trucks T i T High 2021, przetestować nową ergonomię kabiny kierowcy i docenić komfort pojazdu w mieście, na drogach regionalnych, czy też na autostradach. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się do gry Euro Truck Simulator 2 na PC, z której korzysta ponad 9 milionów graczy na całym świecie, lub podzielić się wrażeniami z jazdy innych graczy za pomocą hasztagu #renaulttrucksevolution w mediach społecznościowych.

Ponadto od 29 marca 2021 r., społeczność graczy Euro Truck Simulator 2 zobaczy w grze Renault Trucks T z 2021 r. ukryte pod czerwoną zasłoną przed salonami Renault Trucks. Podczas oczekiwania na podniesienie zasłony, Renault Trucks będzie zapraszać w swoich mediach społecznościowych za pomocą hasztagu #renaulttrucksevolutioniscoming do konkursów, z wieloma nagrodami do wygrania.