strona głównavolvo trucksvolvo fmx

VOLVO FMX

Prawdziwy strongman wśród ciężarowców. Urodzony zwycięzca.
4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4 lub 8×6
D11 lub D13 (330 do 540 km)

Volvo FMX to prawdziwy potentat budowlany – najbardziej wytrzymały i odporny przedstawiciel rodziny Volvo Trucks. Pojazd ten jest zdolny do transportowania najcięższych ładunków w bardzo trudnych warunkach. Kierowca ciężarówki ma zapewnione bezpieczne i komfortowe stanowisko robocze, które sprzyja wydajności pracy.

Gotowe na wszystko – takie właśnie jest nasze ciężarowe Volvo FMX. Powstało ono z myślą o ambitnych zadaniach, wymagających odpowiedniego przygotowania logistycznego. Wsparte szeroką gamą usług, jest zawsze gotowe do działania.

Jesteś zainteresowany zakupem Volvo FMX? Skontaktuj się z jednym z moich kolegów. Przygotuje on ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Marcin Michalski
Dyrektor Sprzedaży

promocje VOLVO

sprawdź najnowsze promocje volvo

Poznaj oferty specjalne Volo Trucks.

Kontrakty serwisowe

TWÓJ POJAZD POD STAŁĄ OPIEKĄ SPECJALISTÓW

Pozwól naszym wykwalifikowanym mechanikom zaopiekować się Twoim pojazdem. Dzięki umowom serwisowym Nijhof-Wassink masz pewność dobrze utrzymanej, właściwie działającej ciężarówki za stałą, z góry ustaloną kwotę. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje kontraktów serwisowych – wybierz najlepszy dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z moim kolegą z jednego z naszych serwisów i umów wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!

Grzegorz Pudło
Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

DOPASUJ POJAZD DO SWOICH POTRZEB

specyfikacja modelu

Sprawdź dostępne konfiguracje pojazdu i dostosuj go tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom Twojego biznesu.

LEASING

W NOWA LEASE – komfort jest standardem

Cenimy Twój czas i wiemy, jak ważny jest on w Twoim biznesie, dlatego możesz być pewny, że formalności zostaną przeprowadzone w jak najszybszym czasie. Nasza oferta leasingowa standardowo zawiera składkę AUTO-CASCO. Gwarantujemy, że składka ta nie wzrośnie w wyniku szkód komunikacyjnych powstałych z winy leasingobiorcy. Zapoznaj się z ofertą leasingową dla Twojej firmy.

Masz pytania dotyczące leasingu? Moi koledzy chętnie na nie odpowiedzą i pomogą w wybraniu idealnej oferty.

Jarosław Łoszczyński
Dyrektor Nowa Lease