strona głównavolvo trucksvolvo fm

VOLVO FM

Ciężarówka Volvo FM – najlepszy kompan każdej jazdy
4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 lub 10×4
D11lub D13 (330 do 500 km)

Elastyczność konfiguracji sprawia, że ciężarówki Volvo FM są przystosowane zarówno do transportu regionalnego, długodystansowego, jak i dystrybucyjnego. Oferowany pojazd może być wykorzystywany przy realizacji niemal każdego zadania transportowego. Nasze samochody ciężarowe posiadają jedną cechę wspólną – najwyższy poziom rentowności.

Niezależnie od wyposażenia Twojego nowego Volvo FM oraz pracy, do jakiej masz zamiar go użyć, pojazd nie zawiedzie Cię pod względem kosztów eksploatacji. Co więcej, pomoże zwiększyć wydajność i utrzymać Twoją firmę w doskonałej kondycji finansowej.

Jesteś zainteresowany zakupem Volvo FM? Skontaktuj się z jednym z moich kolegów. Przygotuje on ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Marcin Michalski
Dyrektor Sprzedaży

promocje VOLVO

sprawdź najnowsze promocje volvo

Poznaj oferty specjalne Volo Trucks.

Kontrakty serwisowe

TWÓJ POJAZD POD STAŁĄ OPIEKĄ SPECJALISTÓW

Pozwól naszym wykwalifikowanym mechanikom zaopiekować się Twoim pojazdem. Dzięki umowom serwisowym Nijhof-Wassink masz pewność dobrze utrzymanej, właściwie działającej ciężarówki za stałą, z góry ustaloną kwotę. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje kontraktów serwisowych – wybierz najlepszy dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z moim kolegą z jednego z naszych serwisów i umów wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!

Grzegorz Pudło
Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

DOPASUJ POJAZD DO SWOICH POTRZEB

specyfikacja modelu

Sprawdź dostępne konfiguracje pojazdu i dostosuj go tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom Twojego biznesu.

LEASING

W NOWA LEASE – komfort jest standardem

Cenimy Twój czas i wiemy, jak ważny jest on w Twoim biznesie, dlatego możesz być pewny, że formalności zostaną przeprowadzone w jak najszybszym czasie. Nasza oferta leasingowa standardowo zawiera składkę AUTO-CASCO. Gwarantujemy, że składka ta nie wzrośnie w wyniku szkód komunikacyjnych powstałych z winy leasingobiorcy. Zapoznaj się z ofertą leasingową dla Twojej firmy.

Masz pytania dotyczące leasingu? Moi koledzy chętnie na nie odpowiedzą i pomogą w wybraniu idealnej oferty.

Jarosław Łoszczyński
Dyrektor Nowa Lease