strona głównavolvo trucksvolvo fl

VOLVO FL

Zwinny jak gepard. Najlepszy przyjaciel w mieście
Podwozie 4×2 lub 4×4
D5K lub D8K

Nowe Volvo FL to samochód ciężarowy o średniej ładowności – niezwykle zwrotny i niezawodny. Świetnie sprawdza się przy realizacji dostaw w mieście, gdy niezbędne są liczne postoje. Ale może zostać dostosowany także do znacznie bardziej wymagających warunków. Nic nie pozostawiamy przypadkowi. Model Volvo FL został zaprojektowany z myślą o użytkowaniu ciągłym – w czym bardzo pomocne okażą się usługi towarzyszące i dodatkowe wyposażenie. Z tym modelem ciągnika siodłowego zyskasz jeszcze większą dyspozycyjność, efektywność i rentowność.

Jesteś zainteresowany zakupem Volvo FL? Skontaktuj się z jednym z moich kolegów. Przygotuje on ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Marcin Michalski
Dyrektor Sprzedaży

promocje VOLVO

sprawdź najnowsze promocje volvo

Poznaj oferty specjalne Volo Trucks.

Kontrakty serwisowe

TWÓJ POJAZD POD STAŁĄ OPIEKĄ SPECJALISTÓW

Pozwól naszym wykwalifikowanym mechanikom zaopiekować się Twoim pojazdem. Dzięki umowom serwisowym Nijhof-Wassink masz pewność dobrze utrzymanej, właściwie działającej ciężarówki za stałą, z góry ustaloną kwotę. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje kontraktów serwisowych – wybierz najlepszy dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z moim kolegą z jednego z naszych serwisów i umów wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!

Grzegorz Pudło
Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

DOPASUJ POJAZD DO SWOICH POTRZEB

specyfikacja modelu

Sprawdź dostępne konfiguracje pojazdu i dostosuj go tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom Twojego biznesu.

LEASING

W NOWA LEASE – komfort jest standardem

Cenimy Twój czas i wiemy, jak ważny jest on w Twoim biznesie, dlatego możesz być pewny, że formalności zostaną przeprowadzone w jak najszybszym czasie. Nasza oferta leasingowa standardowo zawiera składkę AUTO-CASCO. Gwarantujemy, że składka ta nie wzrośnie w wyniku szkód komunikacyjnych powstałych z winy leasingobiorcy. Zapoznaj się z ofertą leasingową dla Twojej firmy.

Masz pytania dotyczące leasingu? Moi koledzy chętnie na nie odpowiedzą i pomogą w wybraniu idealnej oferty.

Jarosław Łoszczyński
Dyrektor Nowa Lease