strona głównavolvo trucksvolvo fh

Nowe VOLVO FH

Kultowy i niezawodny pojazd do transportu długodystansowego.
Zadzwoń teraz
Karski
×
Karski
VOLVO
24 35 70 534
Nowa Wieś
×
Nowa Wieś Wielka
24 35 70 231
Rzgów
×
Rzgów
24 35 70 430
Tarnowo Podgórne
×
Tarnowo Podgórne
24 35 70 332

Ważna informacja o nowych modelach

Światowy przemysł ciężarówek i jego dostawcy ograniczyli swoją działalność. Powodem tego są środki podjęte przez kraje w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa. W rezultacie sprzedaż nowych modeli ciężarówek Volvo Trucks (Volvo FH, FH16, FM i FMX) została przesunięta na wrzesień. Chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o premierze? Zapisz się do naszego newslettera!

Ikona w nowej, lepszej wersji

Nowe Volvo FH oferuje optymalne warunki kierowcy na długich dystansach, zapewniając komfort i bezpieczeństwo podczas pokonywania najdłuższych tras. Pojazd ten zapewnia optymalną ekonomikę paliwową, gwarantując przy tym bardzo dobre warunki pracy kierowcy. Nowe Volvo FH jest lepsze pod każdym względem. Przekonaj się sam!

Jesteś zainteresowany zakupem Volvo FH? Skontaktuj się z jednym z moich kolegów. Przygotuje on ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Marcin Michalski
Dyrektor Sprzedaży

poznaj nowe volvo fh

Kolejny etap rewolucji

Volvo FH jest bardziej aerodynamiczne niż jego poprzednik — ma bardziej zaokrąglone krawędzie, a szczeliny między dolnym i górnym pasem przednim zostały zmniejszone. Znakiem ewolucji stała się jednak konstrukcja reflektorów nadająca Volvo FH kultowy profil. Charakterystyczne linie reflektorów łączą się z kształtem kabiny, przebiegają wokół przedniego narożnika i rozciągają się do tyłu, na boki kabiny. Nawet podczas postoju Volvo FH daje jasny sygnał, że skonstruowano je pod kątem efektywnej i szybkiej jazdy. Nowe reflektory są dostępne w trzech wersjach. Jednak wygląd to nie wszystko — wyposażono je w wiele zaawansowanych funkcji.

Nowy interfejs kierowcy

Ewolucja modelu widoczna jest również wewnątrz nowego Volvo FH. Cały interfejs kierowcy jest nowy. Większością funkcji sterować można za pomocą przycisków na kierownicy. Umożliwia to kierowcy trzymanie rąk na kierownicy i patrzenie na drogę. Dzięki temu ma on pełną kontrolę nad wszystkim, czego potrzebuje do wykonania pracy. Najwyższej jakości materiały wykorzystane we wnętrzu kabiny zapewniają niebywały komfort niezależnie od wersji wykończenia.

ZUPEŁNIE NOWY WYŚWIETLACZ

Całkowicie cyfrowy wyświetlacz graficzny daje możliwość dostosowania stanowiska roboczego do potrzeb w każdej sytuacji. Nowy, 9-calowy wyświetlacz dodatkowy umożliwia kontrolowanie wszystkich funkcji pojazdu.

UKŁAD NAPĘDOWY

Odpowiednia moc i kontrola są potrzebne, by dowieźć ładunek do celu na czas. Nowe Volvo FH umożliwia precyzyjne dopasowanie układu napędowego do Twoich potrzeb. Pozwoli to na efektywne wykorzystanie każdej kropli paliwa przy zachowaniu mocy.

Silniki

Serce układu napędowego Volvo FH stanowi gama silników D13 step D o mocach 420 KM, 460 KM, 500 KM lub 540 KM. Oferujemy także wersje 460 KM i 500 KM z technologią Turbo Compound zapewniającą jeszcze większy moment obrotowy, a co za tym idzie, lepszą ekonomikę paliwową. Oferujemy również silniki napędzane gazem LNG o mocy 420 lub 460 KM. Wybierz jednostkę, która najbardziej odpowiada Tobie i Twojej firmie.

I-Save

Jeśli pojazdy w Twojej firmie pokonują wiele kilometrów, połącz wydajny silnik D13TC z funkcjami oszczędzania paliwa, takimi jak oparta na mapie I-See. Volvo FH z technologią I-Save może obniżyć koszty paliwa do 7% w operacjach transportu długodystansowego.

Paliwa alternatywne

Chcesz naprawdę ograniczyć swój wpływ na środowisko? Wybierz Volvo FH LNG. Jest zasilane skroplonym gazem ziemnym lub biogazem, dzięki czemu nie musisz korzystać z paliw kopalnych. Ponadto wszystkie silniki wysokoprężne Volvo można zasilać olejem napędowym lub HVO. Chcesz jeździć na biodieslu? Istnieją specjalne wersje Volvo FH, które to umożliwiają.

I-Shift

I-Shift to seria zautomatyzowanych skrzyń biegów. Zaprojektowano je w celu ułatwienia jazdy oraz zwiększenia jej bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki I-Shift każda zmiana biegów jest wykonywana automatycznie w najodpowiedniejszym momencie. Szereg pakietów oprogramowania pozwala dopasować I-Shift do indywidualnych potrzeb. W przypadku Volvo FH można także zamówić I-Shift z biegami pełzającymi lub I-Shift Dual Clutch.

Właściwości jezdne

Niezależnie od tego, w jaki silnik zdecydujesz się wyposażyć Twoje Volvo FH, będziesz mieć dostęp do imponujących wartości momentu obrotowego w szerokim zakresie prędkości obrotowych silnika. W rezultacie cieszyć się będziesz doskonałymi właściwościami jezdnymi i niskim zużyciem paliwa.

KABINY DO VOLVO FH

Uczyń Volvo jeszcze bardziej komfortowym, dobierając kabinę odpowiadającą Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Dostępne wersje kabin dla ciężarówek Volvo FH prezentujemy poniżej.

KABINA GLOBETROTTER XL

Wysokość wnętrza 220 cm (211 cm*), 1 lub 2 leżanki, mnóstwo miejsca w schowkach.

KABINA GLOBETROTTER

Wysokość wnętrza 205 cm (196 cm*), 1 lub 2 leżanki, duża ilość miejsca w schowkach.

KABINA SYPIALNA

Wysokość wnętrza 171 cm (162 cm*), 1 leżanka.

KABINA SYPIALNA Z OBNIŻONYM DACHEM

Wysokość wnętrza 147 cm (138 cm*), 1 leżanka.

KABINA GLOBETROTTER XXL

Wysokość wnętrza 220 cm, 211cm*), 1 lub 2 leżanki.
* – wysokość od pokrywy tunelu silnika

PODWOZIE

Niezależnie od rodzaju Twoich potrzeb transportowych potrzebujesz samochodu ciężarowego dopasowanego do rodzaju zadań, do jakich zostanie wykorzystany. Dostosujemy podwozie nowego VolvoFH tak, by umożliwić Ci skuteczne prowadzenie operacji, używając do tego komponentów i systemów z gwarancją wieloletniego niezawodnego działania. Temu sprzętowi możesz zaufać. Twoje Volvo FH to precyzyjne narzędzie na drodze. Możesz zamówić samochód ciężarowy z pełnym zawieszeniem pneumatycznym — sprawdzi się on zarówno w transporcie długodystansowym, jak i na placu budowy. Aktywny Układ Kierowniczy Volvo sprawi, że Twoja praca stanie się zaskakująco łatwa. Transportujesz ekstremalne ładunki w trudnych warunkach? A może potrzebujesz lekkiego ciągnika siodłowego do jazdy po drogach? W obu tych przypadkach wykorzystamy tę samą koncepcję podwozia. Volvo FH słusznie kojarzy się z transportem długodystansowym w szybkim tempie, jednak umożliwia dostosowanie go również do bardziej wymagających warunków.

Podnośnik Osi Tandem

Skorzystaj z podnośnika osi wtedy, gdy naprawdę jest potrzebny. Umożliwia on odłączenie i podniesienie ostatniej osi napędowej podczas rozładunku. Dzięki temu znacznie maleje promień skrętu, opony zużywają się wolniej, a oszczędności paliwa rosną.

Pięcioosiowe samochody ciężarowe

Przewozisz ciężkie ładunki? Postaw na pięcioosiowy samochód ciężarowy dostarczany bezpośrednio z fabryki. Pozwoli to na szybszy odbiór pojazdu i ograniczy koszty modyfikacji. Decydując się na to rozwiązanie, otrzymujesz samochód ciężarowy wraz z pełną homologacją, a także pełną gwarancją i obsługą serwisową Volvo – co w dłuższej perspektywie może zapewnić Ci mniejsze koszty eksploatacji.

Opcje ułatwiające szybką zabudowę

Volvo FH posiada wiele opcji wyposażenia, dzięki czemu można je łatwo i szybko przygotować pod dowolny rodzaj zabudowy. Nowe przyłącze elektryczne umożliwia łatwe podłączenie zabudowy do układu elektrycznego pojazdu, podczas gdy portal Volvo Bodybuilder Instructions (VBI) zapewnia dostęp online do wszystkich potrzebnych rysunków technicznych i schematów elektrycznych. Wszystko to służy jednemu — jak najlepszemu dostosowaniu do Twoich operacji.

38-tonowa oś zespolona

Szukasz trwałego rozwiązania, aby zmaksymalizować produktywność dzięki możliwości przewożenia większych ładunków? Wzmocniona oś zespolona z łatwością wytrzyma obciążenie do 38 ton.

Ciaśniejsze skręty i mniejsze zużycie

Sterowane skrętne osie wleczone i osie pchane zasadniczo zwiększają zwinność samochodu ciężarowego. Zwiększają one kąt skrętu nawet o 7 stopni, co zapewnia lepszą zwrotność pojazdu i ogranicza zużycie opon.

CECHY VOLVO FH

Sprawdź, dlaczego Volvo FH zyskało miano najlepszego długodystansowego samochodu ciężarowego. To pojazd pełen innowacji, który zaskoczy Cię wydajnością i ekonomiką paliwową.
Interfejs kierowcy
W pełni cyfrowy interfejs zapewnia kontrolę i pomaga w wykonywaniu zadań.
I-SEE
Inteligentny tempomat przewiduje drogę, którą chcesz się poruszać. Najnowszy dodatek do oprogramowania I-Shift pozwala zaoszczędzić nawet 5% paliwa.
I-Save
Najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające zaoszczędzić aż do 7% spalanego paliwa. Dowiedz się więcej o I-Save.
Systemy wspomagające pracę kierowcy
Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Nasze nowoczesne systemy pomagają w uniknięciu wypadków na drodze.
Aktywne światła mijania
Gwarancja optymalnej widoczności niezależnie od ruchu
I-Shift
Najbardziej inteligentna skrzynia biegów na świecie. Prosta w użytkowaniu, zaopatrzona w oprogramowanie sprzyjające oszczędzaniu paliwa. Oferujemy inspirowaną światem wyścigów samochodowych wersję z podwójnym sprzęgłem – pierwsze tego typu rozwiązanie w samochodzie ciężarowym o dużej ładowności.
Aktywny Układ Kierowniczy Volvo
To największa innowacja Volvo Trucks, od czasu wynalezienia hydraulicznego wspomagania. Kieruj bez wysiłku z wyjątkową precyzją.
Gotowy do zabudowy
Innowacyjne cechy podwozia pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zabudowy.

promocje VOLVO

sprawdź najnowsze promocje
volvo

Poznaj oferty specjalne Volo Trucks.

GALERIA MULTIMEDIÓW

Zobacz nową serię Volvo FH na zdjęciach i filmach.

USŁUGI

LEASING

Nowa Lease to dla Państwa ograniczenie do minimum obowiązków związanych z obsługą pojazdu w okresie trwania umowy.

KONTRAKTY SERWISOWE

Nijhof-Wassink maksymalnie odciąża swoich Klientów. Zapewnia pełną opiekę serwisową pojazdów, aby Klient mógł skupić się na swojej głównej działalności.

SZKOLENIA KIEROWCÓW

Wystarczą małe zmiany nawyków, by zwiększyć wydajność i wyniki firmy. Nasze profesjonalne szkolenia uświadamiają kierowców m.in. jak oszczędzać paliwo, ratować życie oraz efektywnie wykorzystywać możliwości swojego pojazdu.

CZĘŚCI UŻYWANE

Szukają Państwo części zamiennych do swojego pojazdu? Zależy Państwu na najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze? Zapraszamy zatem do naszego Centrum Części Używanych.

wyślij formularz

  imię i nazwisko
  numer telefonu
  adres e-mail
  sprawa w jakiej się kontaktuję
  Oddział
  * Potwierdzam, że akceptuję Politykę prywatności
  Klauzula informacyjna
  1. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest NIJHOF WASSINK Sp. z o.o. lub NOWA LEASE Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie, ul. Holenderska 3, w zależności od tego do, której ze Spółek skierujesz swoje zapytanie.

  2. Przestrzeganie zasad ochrony danych w NIJHOF WASSINK Sp. z o.o. i NOWA LEASE Sp. z o.o. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez email IOD@nijwa.com.pl

  3. Twoje dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – udzielenie odpowiedzi na wiadomość), w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego.

  4. Odbiorcami Twoich danych osobowych w zależności od celów przetwarzania mogą być podmioty: z Grupy Volvo na podstawie zawartej umowy powierzenia, zarządzające stroną internetową, a także upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

  5. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, a po tym okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Ci następujące prawa:
  a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
  b) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

  7. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w pkt 3.