Każdy zawodowy kierowca wie, jak ważną kwestią jest posiadanie wygodnego i komfortowego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport krajowy czy międzynarodowy, należy poświęcić nieco więcej czasu na znalezienie idealnego auta. W dzisiejszym artykule przedstawimy jedną z najlepszych ciężarówek poruszających się po naszych drogach. Zapraszamy do lektury!

Przestronna i wygodna kabina

VOLVO FH jest autem, które zaprojektowane zostało w zgodzie z aktualnie obowiązującymi zasadami ergonomii. Już na samym początku należy zaznaczyć, że samochód posiada wyjątkowo wygodną i przestronną kabinę. Ponad dwa metry wysokości są gwarancją, że jeździć w niej będą mogli nawet bardzo wysocy kierowcy.

Schowki i schoweczki

Konstruktorzy VOLVO FH zadbali również, aby kierowcom nie brakowało przestrzeni użytkowej. W kabinie – zarówno w jej przedniej i tylnej części – znaleźć można wiele schowków, w tym również schowków na niewielkie przedmioty. Dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania problem walających się po desce rozdzielczej drobiazgów odszedł niemal całkowicie w zapomnienie.

Schładzacz kabiny

Każdy zawodowy kierowca z pewnością nie raz zetknął się problemem przegrzanej kabiny. O ile jeszcze w trakcie trasy można reagować, np. poprzez otworzenie okna, o tyle problem nasila się podczas postojów na parkinach. Na szczęście z pomocą przychodzi VOLVO FH, które wyposażone zostało w zintegrowany system parkingowego schładzacza kabiny.

Ergonomiczna kierownica i fotel

Kolejny pokłon w stronę kierowców – w pełni regulowana kierownica oraz fotel. Warto przy tym zaznaczyć, że siedzisko posiada największy na rynku zakres regulacji, co jest gwarancją znalezienia doskonałej pozycji siedzenia. Ponadto, fotel zaprojektowany został w taki sposób, aby zapewnić doskonałe trzymanie i podparcie boczne. Gwarantujemy, że jazda w nim to sama przyjemność!