Skróć czas przestojów o połowę i miej pewność, że pojazdy ciężarowe Twojej firmy będą zawsze gotowe do drogi. Wszystko dzięki nowemu rozwiązaniu Renault Trucks – kontraktom na obsługę zapobiegawczą.

Umowa Start&Drive Excellence Predict bazuje na starannie zarządzanym harmonogramie usług, a także analizie danych technicznych gromadzonych w czasie rzeczywistym dzięki łączności z pojazdami.

Dzięki czujnikom podłączonym do 80% kluczowych elementów, które mogą spowodować nieplanowany przestój Twojego pojazdu możliwe jest monitorowanie wszelkich anomalii. W przypadku wykrycia niepokojącej usterki, system automatycznie wysyła wiadomość do dealera. Ten natomiast kontaktuje się z właścicielem, aby ustalić termin przyjazdu do serwisu.

Kontrakt na obsługę zapobiegawczą Start&Drive Excellence Predict dostępny jest dla modeli Renault Trucks T oraz T High. W 2020 roku usługą zostaną objęte również modele z serii C i K. Umowa stanowi część kompleksowej oferty serwisowej Renault Trucks: Start &Drive Reference, Start& Drive Performance i Endurance, przeznaczonej dla pojazdów starszych niż 5 lat.