strona głównarenault trucksrenault t 440-520 km euro 6 highszczegóły

RENAULT T 440-520 KM EURO 6 HIGH

Skuteczne. Efektywne. Prawdziwe ciężarowe Renault

Gwarancja bezpieczeństwa

Dalekobieżny pojazd stanowiący gwarant komfortu i bezpieczeństwa. Niezawodny w każdym calu, gotowy na każde zadanie – ciągnik siodłowy Renault T 440-520 KM to pewność długiej i efektywnej eksploatacji oraz przystosowania do wszelkich warunków.

Duma każdego kierowcy

Odpowiednio wyprofilowana tablica rozdzielcza tego modelu ciężarowego Renault pozwala kierowcy mieć pod ręką najważniejsze elementy sterowania. Dzięki automatycznym urządzeniom kierowca może się skupić na realizacji swojego zadania – bezpiecznej jeździe do celu.

Wyjątkowa wygoda

Komfortowa kabina i ergonomiczne stanowisko pracy to tylko wybrane zalety, które czynią ten model oraz pokrewny mu Renault T 380-520 KM prawdziwymi pojazdami dalekobieżnymi.

NOWY UKŁAD NAPĘDOWY RENAULT T – 440-520 KM

Poznaj napęd, którym dysponują ciężarówki Renault T 440-520 KM. Z nowym, ulepszonym układem napędowym z silnikiem spełniającym Euro 6 oszczędzasz aż 10,9% na zużyciu paliwa. Pod tym względem jest to najlepsza oferta na rynku.

Sprawdzona jakość

Renault T 440-520 KM przetrwał wiele wymagających testów eksploatacyjnych – w rzeczywistych i skrajnych warunkach, udowadniając swoją niezawodność i stałość.

KABINY DO CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH VOLVO FE

Model Renault T 440-520 KM wyposażony został w nową kabinę. Ma ona większą pojemność, liczne schowki i sporą przestrzeń przeznaczoną na odpoczynek dla kierowcy.

Wygodne leżanki

Kabina ciągnika siodłowego posiada leżankę z możliwością poszerzenia do 80 cm oraz górną składaną leżankę, która może posłużyć jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania rzeczy.

Praktycznie wyposażona

Cicha, 40- lub 24-litrowa lodówka, liczne schowki nad konsolą z 5 komorami, w tym jedna z nich zamykana na klucz. Pilot zdalnego sterowania – wielofunkcyjny i bezprzewodowy.

Ramy sukcesu

Projektantom ciągnika siodłowego Volvo FE przyświecał jeden cel – stworzyć uniwersalne podwozie, przystosowane do niemal każdego zadania transportowego. Rezultatem jest konstrukcja, która mimo lekkość jest w stanie sprostać największym obciążeniom.

Sztywne, ale elastyczne

Podwozie Volvo FE może być dostosowane do standardów technicznych większości zabudów. Solidne, sztywne, prostokątne i płaskie, ułatwia montaż zabudowy i nadaje się do najbardziej wymagających zastosowań. Udoskonalona konfiguracja podwozia pojazdów zgodnych z Euro 6 oznacza, że wszechstronność zastosowań Volvo FE w żaden sposób nie ucierpiała z powodu bardziej rygorystycznej normy emisji spalin.

Krótszy czas dostawy pojazdu z firmy zabudowującej

Od razu w momencie zamówienia Volvo FE, firma zabudowująca otrzymuje dostęp do jego danych za pośrednictwem portalu VBI (Volvo Bodybuilder Instructions). Dysponując szczegółową specyfikacją i rysunkami 3D ciężarówki, może rozpocząć produkcję zabudowy, zanim pojazd zjedzie z taśm fabrycznych. Dzięki temu kompletny pojazd może być dostarczony szybciej i po niższych kosztach.

Szybki, łatwy załadunek

Poziom elektronicznie sterowanego zawieszenia pneumatycznego (ECS) może podlegać regulacji przy pomocy przełączników umieszczonych na desce rozdzielczej lub w pilocie zdalnego sterowania. W rezultacie, załadunek przebiega szybko i sprawnie, niezależenie od wysokości rampy.

Nowoczesne zawieszenie

Możesz zdecydować się na jeden z kilku typów zawieszeń kabiny – mechaniczne ze sprężynami śrubowymi i amortyzatorami z przodu i z tyłu oraz w pełni pneumatyczne.

Elektronicznie sterowany układ hamulcowy (EBS)

Volvo FE jest zaopatrzone w pneumatyczny układ hamulcowy, z wentylowanymi tarczami hamulcowymi na osi przedniej i tylnej. Jest to układ sterowany elektronicznie (EBS; Electronically Controlled Brake System), wskutek czego zapewnia szybką reakcję i mniejsze zużycie elementów roboczych. Zawiera w sobie ABS i funkcję hamowania mieszanego, która bazuje na różnych systemach hamulcowych pojazdu celem zapewnienia większej równomierności hamowania, minimalizacji zużycia opon i hamulców zasadniczych. Rozszerzony pakiet EBS zawiera także funkcję wspomagania przy ruszaniu pod górę. W układ EBS jest zaopatrzony również model Volvo FL.

GALERIA MULTIMEDIÓW

USŁUGI

LEASING

Nowa Lease to dla Państwa ograniczenie do minimum obowiązków związanych z obsługą pojazdu w okresie trwania umowy.

KONTRAKTY SERWISOWE

Nijhof-Wassink maksymalnie odciąża swoich Klientów. Zapewnia pełną opiekę serwisową pojazdów, aby Klient mógł skupić się na swojej głównej działalności.

SZKOLENIA KIEROWCÓW

Wystarczą małe zmiany nawyków, by zwiększyć wydajność i wyniki firmy. Nasze profesjonalne szkolenia uświadamiają kierowców m.in. jak oszczędzać paliwo, ratować życie oraz efektywnie wykorzystywać możliwości swojego pojazdu.

CZĘŚCI UŻYWANE

Szukają Państwo części zamiennych do swojego pojazdu? Zależy Państwu na najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze? Zapraszamy zatem do naszego Centrum Części Używanych.