strona głównarenault trucksrenault master furgonszczegóły

RENAULT MASTER FURGON

Elegancki. Wielozadaniowy. Doskonały dla każdej branży.

Transporter na każdą porę roku

Transport w temperaturze kontrolowanej, roboty budowlane, przewozy kurierskie, transport sprzętu, przewóz osób. Poszerzona oferta sprawia, że Renault Master furgon potrafi zaspokoić wymagania każdej branży.

Synonim przestrzenności

Wysokość pojemnościowa sięgająca ponad 170 centymetrów i szerokość na ponad 120 centymetrów czyni go niezwykle pojemnym i uniwersalnym. Natomiast duże, boczne drzwi przesuwane ułatwiają pracę w najtrudniejszych warunkach.

Komfort użytkowania

Dzięki niskiemu progowi oraz dodatkowemu stopniowi i zawieszeniu pneumatycznemu można zoptymalizować warunki pracy, pozwalając na szybki dostęp do kabiny.

NAPĘDY RENAULT MASTER FURGON

Silniki nowego furgonu Renault Master są dostępne w różnych wariantach mocy. Umożliwiając zmniejszenie zużycia paliwa i uzyskanie większego przyspieszenia.

Dostosowany do potrzeb

Renault Master typu furgon może dysponować 5 wariantami mocy – od 110 do 170 KM. W modelach o mocy 170 KM dostępna jest zautomatyzowana skrzynia biegów, kontrolująca zużycie paliwa.

KABINA RENAULT MASTER FURGON

Model posiada optymalny dostęp do kabiny, który przystosowany jest do częstego wsiadania i wysiadania z pojazdu.

Nowoczesne podejście

W kabinie znajduje się 7” ekran dotykowy z GPS, multimediami z radiem cyfrowym oraz zwykłym, posiadający zgodność z telefonami z androidem i iOS.

Schowki

Kabina furgonu Renault Master posiada liczne schowki – m.in. na komputer i dokumenty, zapewniając komfort dla kierującego nawet podczas długich podróży.

Ramy sukcesu

Projektantom ciągnika siodłowego Volvo FE przyświecał jeden cel – stworzyć uniwersalne podwozie, przystosowane do niemal każdego zadania transportowego. Rezultatem jest konstrukcja, która mimo lekkość jest w stanie sprostać największym obciążeniom.

Sztywne, ale elastyczne

Podwozie Volvo FE może być dostosowane do standardów technicznych większości zabudów. Solidne, sztywne, prostokątne i płaskie, ułatwia montaż zabudowy i nadaje się do najbardziej wymagających zastosowań. Udoskonalona konfiguracja podwozia pojazdów zgodnych z Euro 6 oznacza, że wszechstronność zastosowań Volvo FE w żaden sposób nie ucierpiała z powodu bardziej rygorystycznej normy emisji spalin.

Krótszy czas dostawy pojazdu z firmy zabudowującej

Od razu w momencie zamówienia Volvo FE, firma zabudowująca otrzymuje dostęp do jego danych za pośrednictwem portalu VBI (Volvo Bodybuilder Instructions). Dysponując szczegółową specyfikacją i rysunkami 3D ciężarówki, może rozpocząć produkcję zabudowy, zanim pojazd zjedzie z taśm fabrycznych. Dzięki temu kompletny pojazd może być dostarczony szybciej i po niższych kosztach.

Szybki, łatwy załadunek

Poziom elektronicznie sterowanego zawieszenia pneumatycznego (ECS) może podlegać regulacji przy pomocy przełączników umieszczonych na desce rozdzielczej lub w pilocie zdalnego sterowania. W rezultacie, załadunek przebiega szybko i sprawnie, niezależenie od wysokości rampy.

Nowoczesne zawieszenie

Możesz zdecydować się na jeden z kilku typów zawieszeń kabiny – mechaniczne ze sprężynami śrubowymi i amortyzatorami z przodu i z tyłu oraz w pełni pneumatyczne.

Elektronicznie sterowany układ hamulcowy (EBS)

Volvo FE jest zaopatrzone w pneumatyczny układ hamulcowy, z wentylowanymi tarczami hamulcowymi na osi przedniej i tylnej. Jest to układ sterowany elektronicznie (EBS; Electronically Controlled Brake System), wskutek czego zapewnia szybką reakcję i mniejsze zużycie elementów roboczych. Zawiera w sobie ABS i funkcję hamowania mieszanego, która bazuje na różnych systemach hamulcowych pojazdu celem zapewnienia większej równomierności hamowania, minimalizacji zużycia opon i hamulców zasadniczych. Rozszerzony pakiet EBS zawiera także funkcję wspomagania przy ruszaniu pod górę. W układ EBS jest zaopatrzony również model Volvo FL.

GALERIA MULTIMEDIÓW

USŁUGI

LEASING

Nowa Lease to dla Państwa ograniczenie do minimum obowiązków związanych z obsługą pojazdu w okresie trwania umowy.

KONTRAKTY SERWISOWE

Nijhof-Wassink maksymalnie odciąża swoich Klientów. Zapewnia pełną opiekę serwisową pojazdów, aby Klient mógł skupić się na swojej głównej działalności.

SZKOLENIA KIEROWCÓW

Wystarczą małe zmiany nawyków, by zwiększyć wydajność i wyniki firmy. Nasze profesjonalne szkolenia uświadamiają kierowców m.in. jak oszczędzać paliwo, ratować życie oraz efektywnie wykorzystywać możliwości swojego pojazdu.

CZĘŚCI UŻYWANE

Szukają Państwo części zamiennych do swojego pojazdu? Zależy Państwu na najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze? Zapraszamy zatem do naszego Centrum Części Używanych.