strona głównarenault trucksrenault k – 380-520 km euro 6szczegóły

Renault K - 380-520 KM EURO 6

Silny. Doświadczony. Lubi wyzwania.

Ciężka artyleria

Przeznaczony do zadań specjalnych, wzbogacony o nowy silnik EURO, wyposażony w wysokiej wartości nośność techniczną. Renault K to doskonałe narzędzie pracy zapewniające komfort w kabinie kierowcy dzięki ergonomicznemu stanowisku pracy.

Wszystko na widoku

Sposób wykonania przedniej szyby i lusterek bocznych zapewnia optymalną widoczność. Poszczególne światła zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach i w każdym otoczeniu

Gotowy do drogi

Nową gamę pojazdów Renault Trucks zaprojektowano z wytrzymałych elementów, podzespołów oraz rozwiązań konstrukcyjnych, które pozytywnie przeszły rygorystyczne testy.

Na każde warunki

Podwozie, kabina, układ napędowy: wszystkie elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić jak najbardziej efektywną pracę w skrajnie niesprzyjających warunkach. niesprzyjających warunkach.

Jakość, którą docenisz

Stworzone do pokonywania przeszkód, pojazdy z gamy K, gwarantują doskonałą trakcję w każdym terenie. Precyzja układu kierowniczego i mały promień zawracania skutkują doskonałą zwrotnością.

Z myślą o kierwocy

„Szerokość kabiny z przodu została zmniejszona, aby zwiększyć zwrotność pojazdu. Ponadto modele gamy K gwarantują kierowcom wyjątkowy komfort pracy i odpoczynku w nowej kabinie.

Jak drugi dom

Nowe kabiny mają niezależne ogrzewanie, z równomiernym rozprowadzaniem powietrza oraz wiele praktycznych schowków, umieszczonych nad konsolą oraz w części wydzielonej na odpoczynek kierowcy.

Praktyczna

Łatwiejszy dostęp do kabiny i zabudowy ułatwi codzienną pracę kierowcy i obsługę pojazdu. Pojazdy gamy K to doskonałe narzędzie pracy, które zwiększa efektywność.

Ramy sukcesu

Projektantom ciągnika siodłowego Volvo FE przyświecał jeden cel – stworzyć uniwersalne podwozie, przystosowane do niemal każdego zadania transportowego. Rezultatem jest konstrukcja, która mimo lekkość jest w stanie sprostać największym obciążeniom.

Sztywne, ale elastyczne

Podwozie Volvo FE może być dostosowane do standardów technicznych większości zabudów. Solidne, sztywne, prostokątne i płaskie, ułatwia montaż zabudowy i nadaje się do najbardziej wymagających zastosowań. Udoskonalona konfiguracja podwozia pojazdów zgodnych z Euro 6 oznacza, że wszechstronność zastosowań Volvo FE w żaden sposób nie ucierpiała z powodu bardziej rygorystycznej normy emisji spalin.

Krótszy czas dostawy pojazdu z firmy zabudowującej

Od razu w momencie zamówienia Volvo FE, firma zabudowująca otrzymuje dostęp do jego danych za pośrednictwem portalu VBI (Volvo Bodybuilder Instructions). Dysponując szczegółową specyfikacją i rysunkami 3D ciężarówki, może rozpocząć produkcję zabudowy, zanim pojazd zjedzie z taśm fabrycznych. Dzięki temu kompletny pojazd może być dostarczony szybciej i po niższych kosztach.

Szybki, łatwy załadunek

Poziom elektronicznie sterowanego zawieszenia pneumatycznego (ECS) może podlegać regulacji przy pomocy przełączników umieszczonych na desce rozdzielczej lub w pilocie zdalnego sterowania. W rezultacie, załadunek przebiega szybko i sprawnie, niezależenie od wysokości rampy.

Nowoczesne zawieszenie

Możesz zdecydować się na jeden z kilku typów zawieszeń kabiny – mechaniczne ze sprężynami śrubowymi i amortyzatorami z przodu i z tyłu oraz w pełni pneumatyczne.

Elektronicznie sterowany układ hamulcowy (EBS)

Volvo FE jest zaopatrzone w pneumatyczny układ hamulcowy, z wentylowanymi tarczami hamulcowymi na osi przedniej i tylnej. Jest to układ sterowany elektronicznie (EBS; Electronically Controlled Brake System), wskutek czego zapewnia szybką reakcję i mniejsze zużycie elementów roboczych. Zawiera w sobie ABS i funkcję hamowania mieszanego, która bazuje na różnych systemach hamulcowych pojazdu celem zapewnienia większej równomierności hamowania, minimalizacji zużycia opon i hamulców zasadniczych. Rozszerzony pakiet EBS zawiera także funkcję wspomagania przy ruszaniu pod górę. W układ EBS jest zaopatrzony również model Volvo FL.

GALERIA MULTIMEDIÓW

USŁUGI

LEASING

Nowa Lease to dla Państwa ograniczenie do minimum obowiązków związanych z obsługą pojazdu w okresie trwania umowy.

KONTRAKTY SERWISOWE

Nijhof-Wassink maksymalnie odciąża swoich Klientów. Zapewnia pełną opiekę serwisową pojazdów, aby Klient mógł skupić się na swojej głównej działalności.

SZKOLENIA KIEROWCÓW

Wystarczą małe zmiany nawyków, by zwiększyć wydajność i wyniki firmy. Nasze profesjonalne szkolenia uświadamiają kierowców m.in. jak oszczędzać paliwo, ratować życie oraz efektywnie wykorzystywać możliwości swojego pojazdu.

CZĘŚCI UŻYWANE

Szukają Państwo części zamiennych do swojego pojazdu? Zależy Państwu na najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze? Zapraszamy zatem do naszego Centrum Części Używanych.