strona głównarenault trucksrenault d

RENAULT D

Elegancki. Wielozadaniowy. Doskonały dla każdej branży.

MULTIZADANIOWIEC

Nowy Renault Master z podwoziem z kabiną jest gotowy do zabudowy dla każdej branży. Wzbogacony w mocniejszy i oszczędniejszy silnik oraz niezawodne podwozie z kabiną krótką lub podwójną, stanowi idealny wóz do codziennych zadań transportowych.

Jesteś zainteresowany zakupem RENAULT D? Skontaktuj się z jednym z moich kolegów. Przygotuje on ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Maciej Mansfeld
Dyrektor Sprzedaży

PROMOCJE RENAULT trucks

SPRAWDź NAJNOWSZE PROMOCJE RENAULT trucks

Poznaj oferty specjalne Renault Trucks

serwis oraz kontrakty serwisowe

TWÓJ POJAZD POD STAŁĄ OPIEKĄ SPECJALISTÓW

Pozwól naszym wykwalifikowanym mechanikom zaopiekować się Twoim pojazdem. Dzięki umowom serwisowym Nijhof-Wassink masz pewność dobrze utrzymanej, właściwie działającej ciężarówki za stałą, z góry ustaloną kwotę. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje kontraktów serwisowych – wybierz najlepszy dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z moim kolegą z jednego z naszych serwisów i umów wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!

Grzegorz Pudło
Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

LEASING

W NOWA LEASE – komfort jest standardem

Cenimy Twój czas i wiemy, jak ważny jest on w Twoim biznesie, dlatego możesz być pewny, że formalności zostaną przeprowadzone w jak najszybszym czasie. Nasza oferta leasingowa standardowo zawiera składkę AUTO-CASCO. Gwarantujemy, że składka ta nie wzrośnie w wyniku szkód komunikacyjnych powstałych z winy leasingobiorcy. Zapoznaj się z ofertą leasingową dla Twojej firmy.

Masz pytania dotyczące leasingu? Moi koledzy chętnie na nie odpowiedzą i pomogą w wybraniu idealnej oferty.

Jarosław Łoszczyński
Dyrektor Nowa Lease