strona głównarenault trucksrenault d wide 250-320 km euro 6 cab 2,3 mszczegóły

Renault D WIDE 250-320 KM EURO 6 CAB 2,3 M

Ekonomiczny. Kompaktowy. Dobry w każdych warunkach.

Sprawdzona trwałość

Pojazd Renault D WIDE 250-320 KM testowano w rzeczywistych warunkach, poddając go faktycznym możliwym zjawiskom atmosferycznym i niestandardowych drogach by zapewnić kierowcom gwarancję bezpieczeństwa.

Opłacalna decyzja

Nowe pojazdy Renault zostały stworzone przy użyciu najnowszych i sprawdzonych technologii z myślą o jak najmniejszym zużyciu paliwa i rentowności modeli.

Na każdą drogę

Kierowca ma do wyboru standardowy zderzak z tworzywa sztucznego lub wersję zderzaka w całości ze stali do trudniejszych warunków drogowych.

Wielki ale przemyślany

Zmniejszony promień zawracania, mały zwis przedni i kompaktowa kabina, to parametry pojazdów gamy D pozwalające przecisnąć się przez każdą uliczkę, gdzie liczy się każdy centymetr i łatwo dotrzeć do najbardziej zatłoczonych stref miasta.

Stabline i praktyczne

Tylne zawieszenia pneumatyczne zapewniają kierowcom większą stabilność i zdecydowanie lepszą ochronę przewożonych towarów.

Komfort podczas jazdy

Nowe fotele zaprojektowano z myślą o poprawie komfortu. Dzięki licznym schowkom, wszystko potrzebne do efektywnej pracy jest na wyciągnięcie ręki.

Na długie trasy

Schowki nad konsolą, pod leżanką oraz w innych miejscach, specjalnie z myślą o wygodnie. Dostępne są także uchwyty do telefonu oraz obszerna lodówka.

Dostępność

W nowych pojazdach Renault D WIDE 250-320 KM masz wszystkie przyciski pod ręką. Dzięki temu możesz mieć kontrolę podczas jazdy i bezpiecznie jechać do celu.

Ramy sukcesu

Projektantom ciągnika siodłowego Volvo FE przyświecał jeden cel – stworzyć uniwersalne podwozie, przystosowane do niemal każdego zadania transportowego. Rezultatem jest konstrukcja, która mimo lekkość jest w stanie sprostać największym obciążeniom.

Sztywne, ale elastyczne

Podwozie Volvo FE może być dostosowane do standardów technicznych większości zabudów. Solidne, sztywne, prostokątne i płaskie, ułatwia montaż zabudowy i nadaje się do najbardziej wymagających zastosowań. Udoskonalona konfiguracja podwozia pojazdów zgodnych z Euro 6 oznacza, że wszechstronność zastosowań Volvo FE w żaden sposób nie ucierpiała z powodu bardziej rygorystycznej normy emisji spalin.

Krótszy czas dostawy pojazdu z firmy zabudowującej

Od razu w momencie zamówienia Volvo FE, firma zabudowująca otrzymuje dostęp do jego danych za pośrednictwem portalu VBI (Volvo Bodybuilder Instructions). Dysponując szczegółową specyfikacją i rysunkami 3D ciężarówki, może rozpocząć produkcję zabudowy, zanim pojazd zjedzie z taśm fabrycznych. Dzięki temu kompletny pojazd może być dostarczony szybciej i po niższych kosztach.

Szybki, łatwy załadunek

Poziom elektronicznie sterowanego zawieszenia pneumatycznego (ECS) może podlegać regulacji przy pomocy przełączników umieszczonych na desce rozdzielczej lub w pilocie zdalnego sterowania. W rezultacie, załadunek przebiega szybko i sprawnie, niezależenie od wysokości rampy.

Nowoczesne zawieszenie

Możesz zdecydować się na jeden z kilku typów zawieszeń kabiny – mechaniczne ze sprężynami śrubowymi i amortyzatorami z przodu i z tyłu oraz w pełni pneumatyczne.

Elektronicznie sterowany układ hamulcowy (EBS)

Volvo FE jest zaopatrzone w pneumatyczny układ hamulcowy, z wentylowanymi tarczami hamulcowymi na osi przedniej i tylnej. Jest to układ sterowany elektronicznie (EBS; Electronically Controlled Brake System), wskutek czego zapewnia szybką reakcję i mniejsze zużycie elementów roboczych. Zawiera w sobie ABS i funkcję hamowania mieszanego, która bazuje na różnych systemach hamulcowych pojazdu celem zapewnienia większej równomierności hamowania, minimalizacji zużycia opon i hamulców zasadniczych. Rozszerzony pakiet EBS zawiera także funkcję wspomagania przy ruszaniu pod górę. W układ EBS jest zaopatrzony również model Volvo FL.

GALERIA MULTIMEDIÓW

USŁUGI

LEASING

Nowa Lease to dla Państwa ograniczenie do minimum obowiązków związanych z obsługą pojazdu w okresie trwania umowy.

KONTRAKTY SERWISOWE

Nijhof-Wassink maksymalnie odciąża swoich Klientów. Zapewnia pełną opiekę serwisową pojazdów, aby Klient mógł skupić się na swojej głównej działalności.

SZKOLENIA KIEROWCÓW

Wystarczą małe zmiany nawyków, by zwiększyć wydajność i wyniki firmy. Nasze profesjonalne szkolenia uświadamiają kierowców m.in. jak oszczędzać paliwo, ratować życie oraz efektywnie wykorzystywać możliwości swojego pojazdu.

CZĘŚCI UŻYWANE

Szukają Państwo części zamiennych do swojego pojazdu? Zależy Państwu na najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze? Zapraszamy zatem do naszego Centrum Części Używanych.