strona głównarenault trucksrenault d 3,5-7,5 euro 6 cab 2mszczegóły

Renault D 3,5-7,5 EURO 6 CAB 2M

Komfortowy. Bezpieczny. Rekordowo pojemny.

Mistrz w swoim fachu

Mimo swojej ogromności i hegemonicznych kształtów Renault D 3,5 – 7,5 T wyposażony w silnik EURO 6 to nadal samochód, który poradzi sobie także w miejskich warunkach. Co niezwykle ważne, wśród aut o podobnych parametrach zapewnia najlepszą możliwą widoczność, co czyni go wyjątkowym.

Najlepszy wśród swoich

Opracowany w oparciu o nowe technologie, w tym nowe silniki, ten model jest doskonałym przykładem potężnej maszyny, która odnajdzie się także w mieście. Ogromna ładowność nie odbiera mu nowoczesnego wyglądu i urokliwego stylu.

Na miarę

Podczas zakupu można zdecydować o materiale z którego składać się będzie m.in. zderzak pojazdu tak aby dopasować go do zakładanych warunków drogowych. Bo bezpieczeństwo i komfort kierowców stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Niskie zużycie paliwa

Pojazdy Renault gamy D posiadają nowy napęd z silnikiem, który spełnia Euro 6. Oszczędność w zużyciu paliwa liczy 10,9%, co daje najlepszy wynik na tle konkurencyjnych trucków.

Wygodny w prowadzeniu

Zmniejszony promień zawracania oraz zmniejszona szerokość kabiny z przodu ułatwia manewrowanie, gwarantując kierowcy bezpieczne poruszanie się po terenach zabudowanych.

Na codzienną podróż

Kabina zaprojektowana z myślą o codziennej pracy kierowcy posiada także wygodne, antypoślizgowe stopnie w stylu schodów ułatwiające korzystanie z nich.

Komfort w pracy

W nowych pojazdach Renault gamy D jest łatwy dostęp do kabiny oraz przedniej szyby, co usprawnia codzienną pracę kierowcy oraz obsługę pojazdu.

Regulowana kierownica

Pojazd posiada kierownicę pneumatyczną, regulowaną na dwóch płaszczyznach, dzięki czemu kierowca może ją dopasować do pozycji w jakiej się znajduje.

Ramy sukcesu

Projektantom ciągnika siodłowego Volvo FE przyświecał jeden cel – stworzyć uniwersalne podwozie, przystosowane do niemal każdego zadania transportowego. Rezultatem jest konstrukcja, która mimo lekkość jest w stanie sprostać największym obciążeniom.

Sztywne, ale elastyczne

Podwozie Volvo FE może być dostosowane do standardów technicznych większości zabudów. Solidne, sztywne, prostokątne i płaskie, ułatwia montaż zabudowy i nadaje się do najbardziej wymagających zastosowań. Udoskonalona konfiguracja podwozia pojazdów zgodnych z Euro 6 oznacza, że wszechstronność zastosowań Volvo FE w żaden sposób nie ucierpiała z powodu bardziej rygorystycznej normy emisji spalin.

Krótszy czas dostawy pojazdu z firmy zabudowującej

Od razu w momencie zamówienia Volvo FE, firma zabudowująca otrzymuje dostęp do jego danych za pośrednictwem portalu VBI (Volvo Bodybuilder Instructions). Dysponując szczegółową specyfikacją i rysunkami 3D ciężarówki, może rozpocząć produkcję zabudowy, zanim pojazd zjedzie z taśm fabrycznych. Dzięki temu kompletny pojazd może być dostarczony szybciej i po niższych kosztach.

Szybki, łatwy załadunek

Poziom elektronicznie sterowanego zawieszenia pneumatycznego (ECS) może podlegać regulacji przy pomocy przełączników umieszczonych na desce rozdzielczej lub w pilocie zdalnego sterowania. W rezultacie, załadunek przebiega szybko i sprawnie, niezależenie od wysokości rampy.

Nowoczesne zawieszenie

Możesz zdecydować się na jeden z kilku typów zawieszeń kabiny – mechaniczne ze sprężynami śrubowymi i amortyzatorami z przodu i z tyłu oraz w pełni pneumatyczne.

Elektronicznie sterowany układ hamulcowy (EBS)

Volvo FE jest zaopatrzone w pneumatyczny układ hamulcowy, z wentylowanymi tarczami hamulcowymi na osi przedniej i tylnej. Jest to układ sterowany elektronicznie (EBS; Electronically Controlled Brake System), wskutek czego zapewnia szybką reakcję i mniejsze zużycie elementów roboczych. Zawiera w sobie ABS i funkcję hamowania mieszanego, która bazuje na różnych systemach hamulcowych pojazdu celem zapewnienia większej równomierności hamowania, minimalizacji zużycia opon i hamulców zasadniczych. Rozszerzony pakiet EBS zawiera także funkcję wspomagania przy ruszaniu pod górę. W układ EBS jest zaopatrzony również model Volvo FL.

GALERIA MULTIMEDIÓW

USŁUGI

LEASING

Nowa Lease to dla Państwa ograniczenie do minimum obowiązków związanych z obsługą pojazdu w okresie trwania umowy.

KONTRAKTY SERWISOWE

Nijhof-Wassink maksymalnie odciąża swoich Klientów. Zapewnia pełną opiekę serwisową pojazdów, aby Klient mógł skupić się na swojej głównej działalności.

SZKOLENIA KIEROWCÓW

Wystarczą małe zmiany nawyków, by zwiększyć wydajność i wyniki firmy. Nasze profesjonalne szkolenia uświadamiają kierowców m.in. jak oszczędzać paliwo, ratować życie oraz efektywnie wykorzystywać możliwości swojego pojazdu.

CZĘŚCI UŻYWANE

Szukają Państwo części zamiennych do swojego pojazdu? Zależy Państwu na najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze? Zapraszamy zatem do naszego Centrum Części Używanych.