strona głównarenault trucksrenault d 10-18 t euro 6 cab 2,1 mszczegóły

Renault D 10-18 T EURO 6 CAB 2,1 M

Wytrzymały. Oszczędny. Wyjątkowo zwrotny.

Trwały i niezawodny

Podwozie pojazdów z gamy D testowano w warunkach największych obciążeń. Kabinę wzmocniono wytrzymałymi elementami, co pozwoliło uzyskać wyjątkową trwałość i niezawodność.

Symbol oszczędności

Poprzez połączenie inteligentnych technologii, aerodynamicznej sylwetki i szkolenia z racjonalnej jazdy, seria D Optifuel pozwala znacznie zmniejszyć zużycie paliwa i wpływa na rentowność.

Gotowy do zabudowy

Liczne przystosowania mechaniczne i elektryczne ułatwiające montaż zabudowy i instalację wyposażenia niezbędnego we wszystkich branżach związanych z dystrybucją.

Bezproblemowy

Nowy Renault D 10-18 T poradzi sobie nawet w mieście, gdyż dzięki nowej, ulepszonej kabinie i zmniejszonemu promieniowi zawracania da radę skręcić w nawet wąskiej uliczce, gdzie istotny jest każdy centymetr.

Oszczędny

Przemyślana konstrukcja kabiny, nowa technologia oraz liczne funkcje silnika DTI 8 pozwolą kierowcy maksymalnie ograniczyć koszty na paliwo.

Idealne narzędzie pracy

Lepszy dostęp do kabiny i przedniej szyby ma ułatwić codzienną pracę kierowcy i obsługę pojazdu. To więcej niż pojazd ciężarowy, to prawdziwe narzędzie pracy, poprawiające wydajność.

Bezpieczne stopnie

Specjalnie zaprojektowane, antypoślizgowe stopnie typu schody pozwalają na bezpieczniejsze i szybsze dostanie się do wnętrza kabiny.

Gotowy do podróży

Drzwi w kabinie Renault D 10-18 T otwierają się pod kątem 90° co zdecydowanie ułatwia wchodzenie i wychodzenie z pojazdu.

Ramy sukcesu

Projektantom ciągnika siodłowego Volvo FE przyświecał jeden cel – stworzyć uniwersalne podwozie, przystosowane do niemal każdego zadania transportowego. Rezultatem jest konstrukcja, która mimo lekkość jest w stanie sprostać największym obciążeniom.

Sztywne, ale elastyczne

Podwozie Volvo FE może być dostosowane do standardów technicznych większości zabudów. Solidne, sztywne, prostokątne i płaskie, ułatwia montaż zabudowy i nadaje się do najbardziej wymagających zastosowań. Udoskonalona konfiguracja podwozia pojazdów zgodnych z Euro 6 oznacza, że wszechstronność zastosowań Volvo FE w żaden sposób nie ucierpiała z powodu bardziej rygorystycznej normy emisji spalin.

Krótszy czas dostawy pojazdu z firmy zabudowującej

Od razu w momencie zamówienia Volvo FE, firma zabudowująca otrzymuje dostęp do jego danych za pośrednictwem portalu VBI (Volvo Bodybuilder Instructions). Dysponując szczegółową specyfikacją i rysunkami 3D ciężarówki, może rozpocząć produkcję zabudowy, zanim pojazd zjedzie z taśm fabrycznych. Dzięki temu kompletny pojazd może być dostarczony szybciej i po niższych kosztach.

Szybki, łatwy załadunek

Poziom elektronicznie sterowanego zawieszenia pneumatycznego (ECS) może podlegać regulacji przy pomocy przełączników umieszczonych na desce rozdzielczej lub w pilocie zdalnego sterowania. W rezultacie, załadunek przebiega szybko i sprawnie, niezależenie od wysokości rampy.

Nowoczesne zawieszenie

Możesz zdecydować się na jeden z kilku typów zawieszeń kabiny – mechaniczne ze sprężynami śrubowymi i amortyzatorami z przodu i z tyłu oraz w pełni pneumatyczne.

Elektronicznie sterowany układ hamulcowy (EBS)

Volvo FE jest zaopatrzone w pneumatyczny układ hamulcowy, z wentylowanymi tarczami hamulcowymi na osi przedniej i tylnej. Jest to układ sterowany elektronicznie (EBS; Electronically Controlled Brake System), wskutek czego zapewnia szybką reakcję i mniejsze zużycie elementów roboczych. Zawiera w sobie ABS i funkcję hamowania mieszanego, która bazuje na różnych systemach hamulcowych pojazdu celem zapewnienia większej równomierności hamowania, minimalizacji zużycia opon i hamulców zasadniczych. Rozszerzony pakiet EBS zawiera także funkcję wspomagania przy ruszaniu pod górę. W układ EBS jest zaopatrzony również model Volvo FL.

GALERIA MULTIMEDIÓW

USŁUGI

LEASING

Nowa Lease to dla Państwa ograniczenie do minimum obowiązków związanych z obsługą pojazdu w okresie trwania umowy.

KONTRAKTY SERWISOWE

Nijhof-Wassink maksymalnie odciąża swoich Klientów. Zapewnia pełną opiekę serwisową pojazdów, aby Klient mógł skupić się na swojej głównej działalności.

SZKOLENIA KIEROWCÓW

Wystarczą małe zmiany nawyków, by zwiększyć wydajność i wyniki firmy. Nasze profesjonalne szkolenia uświadamiają kierowców m.in. jak oszczędzać paliwo, ratować życie oraz efektywnie wykorzystywać możliwości swojego pojazdu.

CZĘŚCI UŻYWANE

Szukają Państwo części zamiennych do swojego pojazdu? Zależy Państwu na najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze? Zapraszamy zatem do naszego Centrum Części Używanych.