W Nowa Lease jesteś zawsze w centrum uwagi. Kompleksowa obsługa finansowania pojazdu wraz z ubezpieczeniem, przeglądami, naprawami oraz monitoringiem pojazdów pozwala Tobie zająć się tym, co naprawdę ważne dla Twojej firmy. 

Komfort w standardzie 

Decydując się na leasing operacyjny w naszej firmie otrzymujesz wsparcie wykwalifikowanej kadry opiekunów Nowa Lease dbających o Twoje potrzeby.  Nasza oferta leasingowa jest wyjątkowa na rynku, ponieważ standardowo zawiera składkę AUTO-CASCO. Gwarantujemy, że nie wzrośnie ona w wyniku szkód komunikacyjnych powstałych z winy leasingobiorcy. 

Wieloletnie, ponad trzydziestoletnie doświadczenie w transporcie pozwoliło nam na opracowanie rozwiązań dedykowanych potrzebom każdego przedsiębiorcy. Doradcy Nowa Lease zawsze są do dyspozycji, tworząc partnerskie relacje i stawiając Twój rozwój na pierwszym miejscu. 

Więcej niż finansowanie 

Pozwól nam w pełni zaopiekować się Twoim biznesem. Poza leasingiem operacyjnym dostępnym w złotych lub euro, oferujemy także kontrakty przeglądowe, serwisowe oraz monitoring GPS. Dzięki ścisłej współpracy z naszą spółką-matką – Nijhof Wassink mamy pewność, że oferowane przez nas usługi są kompleksowe i najwyższej jakości. Profesjonalna kadra mechaników zapewnia szybką naprawę Twoich pojazdów i daje komfort realizacji wszystkich Twoich potrzeb w jednym miejscu. 

Poza leasingiem nowych ciągników siodłowych, Nowa Lease Sp. z o.o. zajmuje się również finansowaniem używanych pojazdów ciężarowych, nowych i używanych naczep, a także samochodów osobowych.  

Cenimy Twój czas i wiemy, jak ważny jest w Twoim biznesie, dlatego możesz być pewny, że wszelkie formalności przeprowadzamy możliwie najszybciej. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.