Dbamy o niezawodność pojazdów naszych Klientów. W tym celu przygotowaliśmy kontrakty serwisowe Volvo, które zapewniają 100 % sprawności samochodów ciężarowych i autobusów.
Regularny, profesjonalnie prowadzony serwis gwarantuje utrzymanie optymalnego stanu technicznego i wydajności samochodów, dlatego warto zainwestować w jeden z przygotowanych przez nas kontraktów serwisowych:

1. Niebieski kontrakt serwisowy Volvo – obejmuje całość obsługi zapobiegawczej według ustalonego harmonogramu.
2. Srebrny kontrakt serwisowy Volvo – harmonogram serwisowy obejmuje kosztowne naprawy układu napędowego oraz obsługę zapobiegawczą.
3. Złoty kontrakt serwisowy Volvo – w zakres pakietu wchodzą wszystkie naprawy i obsługa zapobiegawcza samochodu ciężarowego, która skutkuje 100% dyspozycyjnością pojazdu.

Wszystkie działania objęte kontraktami są prowadzone przez najlepszych mechaników Volvo. W swojej pracy wykorzystują oni profesjonalne oprzyrządowanie, nowoczesne systemy diagnostyczne i dokumentację techniczną, dzięki czemu pojazdy nie zawodzą w codziennej eksploatacji. Przyjęty wcześniej harmonogram prowadzenia prac serwisowych pozwala z góry przewidzieć koszty i czas, w którym poszczególne czynności będą realizowane. To z kolei obniża koszty eksploatacji pojazdów oraz do minimum ogranicza przestoje samochodów i autobusów.
Wykupując jeden z trzech pakietów, zyskujesz doskonale utrzymane, niezawodne pojazdy. W efekcie masz więcej czasu, aby skoncentrować się na rozwijaniu biznesu.