strona głównakarieraspecjalista ds. wsparcia serwisu i obsŁugi klienta kutno

Specjalista ds. wsparcia serwisu i obsługi klienta

Miejsce pracy: Kutno

Chciałbyś dołączyć do zespołu Biura Obsługi Klienta w jednym z naszych oddziałów i współpracować z najlepszymi specjalistami w branży?

Przyjdź do nas!!!

O PRACY

Poszukujemy pracowników na stanowisko specjalisty ds. wsparcia serwisu i obsługi klienta w naszym oddziale w Kutnie.

Główne obowiązki na stanowisku

 1. Tworzenie i aktualizacja bazy klientów/ CMR, dbanie o kompletność wpisów zgodnie z przyjętymi w firmie wewnętrznymi zasadami oraz wytyczonymi normami,
 2. Monitorowanie alertów i powiadomień w systemach używanych przez serwis: pilnowanie terminów przeglądów, kontakt z klientem w zakresie planowanych przeglądów oraz potwierdzanych wizyt,
 3. Tworzenie i aktualizacja planów przeglądowych,
 4. Koordynacja przywoławczych kampanii serwisowych,
 5. Badanie jakości obsługi klientów poprzez realizację ankiet konsumenckich pod kątem zadowolenia z oferowanych produktów i poziomu świadczonych usług,
 6. Bieżące wsparcie pracowników biura obsługi klienta w zakresie koordynacji ruchu telefonicznego oraz klienta w biurze serwisu: obsługa centrali w sytuacji wszystkich zajętych linii oraz nieobecności pracowników biura,
 7. Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań,
 8. Obsługa korespondencji pocztowej i kurierskiej.

Oferujemy

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • Wynagrodzenie zgodne z wykonywanymi obowiązkami,
 • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
 • Możliwość ciągłego dokształcania i zdobywania nowych umiejętności przy najlepszych specjalistach w branży,
 • Bezpieczne warunki pracy ze sprzętem najwyższej jakości,
 • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz pakiety sportowe Medicover Sport,
 • Opiekę medyczną najwyższej jakości w grupie LUX MED.

OCZEKUJEMY

 1. Aktywnej postawy i nastawienia na współpracę,
 2. Profesjonalnej obsługi klienta,
 3. Doskonałej organizacji pracy własnej oraz odnajdywania się w różnorodnych zadaniach,
 4. Solidności i zaangażowania,
 5. Ogólnej wiedzy z zakresu branży motoryzacyjnej,
 6. Doświadczenie na podobnym stanowisku z bezpośrednio obsługą klienta będzie dużym atutem,
 7. Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne,
 8. Bieglej obsługi komputera pakiet OFFICE,
 9. Mile widziana znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

NASZA ORGANIZACJA

Grupa Nijhof-Wassink

Rodzinna firma, założona w 1967 roku. Dziś jeden z liderów branży logistycznej na arenie międzynarodowej. Obecnie zatrudnia ponad 1100 pracowników w kilku krajach Europy, z czego 400 w Polsce.

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Nijhof-Wassink. Spółka jest oficjalnym dealerem samochodów ciężarowych Volvo w Centralnej Polsce z pięcioma nowoczesnymi oddziałami (Kutno, Tarnowo Podgórne, Rzgów, Nowa Wieś Wielka i Karski) oraz dealerem samochodów ciężarowych Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym i Nowej Wsi Wielkiej. Spółka prowadzi także własną firmę leasingową – Nowa Lease.

Więcej informacji na temat Grupy Nijhof-Wassink znajdziesz na stronie: www.nijhof-wassink.com.pl. CV z pełną klauzulą jak poniżej prosimy przesyłać na adres pawel.wojcik@nijwa.com.pl 

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie”

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Nijhof Wassink  sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Holenderskiej 3, 99-300 Kutno. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych IOD@nijwa.com.pl.

Uprzejmie informujemy, iż  zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Zobacz jak pracujemy

Organizacja jest tak dobra, jak jej pracownicy. W Nijhof-Wassink pracownicy są sercem organizacji i to oni dbają o zadowolenie klienta i integralność firmy. Stale inwestujemy w ich szkolenia i rozwój. W naszej firmie pracownicy działają wspólnie, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Wspieramy się w dążeniu do celu jakim jest bycie najlepszym na rynku!

NIE ZNALAZŁEŚ OFERTY DLA SIEBIE?

Wyślij nam swoje CV – odezwiemy się, gdy będziemy szukali kogoś o Twoim profilu zawodowym!