strona głównakarierapracownik magazynu serwisu

PRACOWNIK MAGAZYNU SERWISU

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k/Poznania

Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie z zespołem specjalistów z branży motoryzacyjnej? Jesteś osobą kreatywną i nastawioną na rozwój? Jakość pracy stawiasz na pierwszym miejscu i chcesz się związać na dłużej ze stabilnym pracodawcą?
W takim razie to właśnie Ciebie szukamy! 

O PRACY

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

 • Praca w magazynie części pojazdów ciężarowych
 • Współpraca przy doborze części zamiennych do pojazdów ciężarowych
 • Przygotowywanie i przyjmowanie przesyłek małych i paletowych
 • Kompletowanie towaru i załadunek celem wysyłki do klienta
 • Prawidłowe rozkładanie towarów na magazynie
 • Ścisła współpraca z serwisem i działem części
 • Prace zaopatrzeniowe w ramach działań magazynu

Oferujemy

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Możliwość rozwoju w uznanej firmie o wysokiej pozycji rynkowej
 • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
 • Możliwość ciągłego dokształcania i zdobywania nowych umiejętności przy najlepszych specjalistach w branży
 • Bezpieczne warunki pracy ze sprzętem najwyższej jakości
 • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dopłata do wypoczynku) oraz pakiety sportowe OK SYSTEM
 • Opiekę medyczną najwyższej jakości w grupie LUX MED
 • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

OCZEKUJEMY

 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Znajomość rynku części zamiennych będzie dodatkowym atutem
 • Prawa jazdy kat. B,
 • Posiadania uprawnień UDT na obsługę wózków widłowych
 • Obsługi komputera oraz pakietu MS Office
 • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej
 • Solidności, zaangażowania i aktywnej postawy

NASZA ORGANIZACJA

Grupa Nijhof-Wassink

Rodzinna firma, założona w 1967 roku. Dziś jeden z liderów branży logistycznej na arenie międzynarodowej. Obecnie zatrudnia ponad 1100 pracowników w kilku krajach Europy, z czego 400 w Polsce.

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Nijhof-Wassink. Spółka jest oficjalnym dealerem samochodów ciężarowych Volvo w Centralnej Polsce z pięcioma nowoczesnymi oddziałami (Kutno, Tarnowo Podgórne, Rzgów, Nowa Wieś Wielka i Karski) oraz dealerem samochodów ciężarowych Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym i Nowej Wsi Wielkiej. Spółka prowadzi także własną firmę leasingową – Nowa Lease.

Więcej informacji na temat Grupy Nijhof-Wassink znajdziesz na stronie: www.nijhof-wassink.com.pl

CV z pełną klauzulą jak poniżej prosimy przesyłać na adres pawel.wojcik@nijwa.com.pl 

Prosimy aby przesyłane CV zawierało pełną klauzulą jak poniżej :

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Nijhof Wassink sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Holenderskiej 3, 99-300 Kutno. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz więcej informacji jak chronimy Twoje dane osobowe znajdziesz pod adresem http://www.nijhof-wassink.com.pl/ochrona-danych-osobowych/

Ponadto, informujemy, że:

1.     Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Nijhof Wassink sp. z o. o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (obowiązek prawny ), art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy ), art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda – wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych) w przypadku przekazania przez kandydata szerszego zakresu danych niż jest to wskazane w przepisach prawa, art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – przeprowadzanie badań pod kątem zatrudnienia).

2.     Odbiorcami danych osobowych kandydatów do pracy w zależności od celów przetwarzania mogą być: podmioty świadczące usługi związane z obsługą procesu rekrutacji, świadczące usługi doradztwa personalnego, świadczące usługi niszczenia dokumentów i innych nośników a także upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa

3.     Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora – do momentu wycofania tej zgody. Po wskazanym wyżej okresie, dane osobowe przechowywane będą przez czas, jaki właściwe przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

4.     Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać wysyłając wniosek do Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz więcej informacji jak chronimy Twoje dane osobowe znajdziesz pod adresem http://www.nijhof-wassink.com.pl/ochrona-danych-osobowych/

5.     Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

6.     Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania tych danych może być wykluczenie kandydata do pracy z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

 

Uprzejmie informujemy, iż  zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. 

Zobacz jak pracujemy

Organizacja jest tak dobra, jak jej pracownicy. W Nijhof-Wassink pracownicy są sercem organizacji i to oni dbają o zadowolenie klienta i integralność firmy. Stale inwestujemy w ich szkolenia i rozwój. W naszej firmie pracownicy działają wspólnie, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Wspieramy się w dążeniu do celu jakim jest bycie najlepszym na rynku!

NIE ZNALAZŁEŚ OFERTY DLA SIEBIE?

Wyślij nam swoje CV – odezwiemy się, gdy będziemy szukali kogoś o Twoim profilu zawodowym!