strona głównakarierait support engineer
IT Support Engineer

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

You already have some experience in an IT Servicedesk and are ready for
making a next step in your career with more responsibilities.
Our internal users are your customers and helping them as good as possible
gives you an energy boost.

 

WHAT ARE YOU GOING TO DO?

WHAT DO WE ASK?

WHAT DO WE OFFER?

NASZA ORGANIZACJA

Grupa Nijhof-Wassink – rodzinna firma, założona w 1967 roku. Dziś jeden z liderów branży logistycznej na arenie międzynarodowej. Obecnie zatrudnia ponad 1400 pracowników w kilku krajach Europy, z czego 400 w Polsce.

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Nijhof-Wassink. Spółka jest oficjalnym dealerem samochodów ciężarowych Volvo w Centralnej Polsce z pięcioma nowoczesnymi oddziałami (Kutno, Tarnowo Podgórne, Rzgów, Nowa Wieś Wielka i Karski) oraz dealerem samochodów ciężarowych Renault Trucks w Tarnowie Podgórnym i Nowej Wsi Wielkiej. Spółka prowadzi także własną firmę leasingową – Nowa Lease.

Aplikuj na stanowisko!

CV z pełną klauzulą jak poniżej prosimy przesyłać na adres pawel.wojcik@nijwa.com.pl.

Do CV załącz klauzulę o treści:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie”

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Nijhof Wassink sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Holenderskiej 3, 99-300 Kutno. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych IOD@nijwa.com.pl.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

NIE ZNALAZŁEŚ OFERTY DLA SIEBIE?

NIE ZNALAZŁEŚ OFERTY DLA SIEBIE?