strona głównajak pracujemy

JAK PRACUJEMY?

Pracujemy mając na uwadze nasze motto, że nie chcemy być najwięksi, lecz najlepsi.

NASZA KULTURA PRACY

Podzielamy podstawowe wartości Grupy Volvo a są nimi Jakość, Bezpieczeństwo i dbałość o Środowisko. To wartości zorientowane na człowieka. Dzięki konsekwencji w ich wdrażaniu, ciągle podnosimy poziom naszych usług i poprawiamy warunki pracy. Świadomi pracownicy na dobrze zorganizowanym i wyposażonym stanowisku pracy pracują bezpiecznie i wydajnie.

Podejmujemy również działania redukujące wpływ naszych zakładów na środowisko. Stosujemy ekologiczne systemy grzewcze, redukujemy zużycie energii, kontrolujemy gospodarkę odpadami oraz regularnie badamy środowisko pracy. Nie mniej istotne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

„Jesteśmy firmą rodzinną, która kładzie nacisk na pracownika – to ludzie robią różnicę.”

NASZ KODEKS ETYKI

Misja naszej firmy zawiera się w haśle „Nowoczesność, Jakość obsługi, Wiarygodność”.

Obsługując samochody korzystamy z najnowocześniejszej technologii. Korzystamy też z nowych systemów komunikacji elektronicznej. Jednak uważamy, że najważniejszym kanałem komunikacji jest bezpośrednia relacja z partnerem, spotkanie twarzą w twarz. Dobra relacja musi jednak przekładać się na codzienne zachowania. Począwszy od uprzejmego przywitania, poprzez rzetelne ustalenie potrzeb klienta i złożenie oferty, aż po realizację dostawy usługi czy pojazdu zgodnie z umową. Zobowiązujemy się realizować każdy z tych kroków na najwyższym poziomie. A jeśli coś pójdzie nie tak, mówimy o tym otwarcie i korygujemy błąd. Dotrzymujemy danego słowa, nie zawiedziemy okazanego zaufania!

zobacz jak pracujemy

CO NAS WYRÓŻNIA?

OFERUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG

Każdego dnia dzięki pracy naszych wykwalifikowanych Pracowników dostarczamy naszym Klientom usługi najwyżej jakości i spełniamy naszą ambicję, aby być dla nich najlepszym partnerem biznesowym.

JESTEŚMY RODZINNĄ FIRMĄ, ZORIENTOWANĄ NA CZŁOWIEKA

To właśnie człowieka stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego przykładamy dużą wagę do potrzeb naszych Pracowników oraz Klientów, wpierając ich rozwój i biznes.

KŁADZIEMY DUŻY NACISK NA ŚRODOWISKO I BEZPIECZEŃSTWO

Poprzez proaktywne podejście do kwestii bezpieczeństwa, zdrowia, środowiska i jakości nieustannie rozwijamy się w tych obszarach.

KORZYSTAMY TYLKO ZE SPRZĘTU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nieustanie rozwijamy się dla Państwa. Praca na najwyższej klasy sprzęcie umożliwia nam dostarczanie najwyższej jakości usług nawet najbardziej wymagającym Klientom.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

1

DOŚWIADCZENIE I ROZWÓJ

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Nijhof-Wassink z ponad 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Praca w Nijhof-Wassink to szansa na rozwój w wielokulturowym środowisku oraz zdobycie wiedzy od naszych specjalistów.

2

STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Zapewniamy stabilność zatrudnienia, ponieważ jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na polskim i międzynarodowym rynku.

3

CZŁOWIEK NA 1. MIEJSCU

Jesteśmy firmą rodzinną, która na pierwszym miejscu stawia człowieka. Bo to właśnie ludzie robią różnicę. Jesteśmy zorientowani na potrzeby naszych Pracowników, którzy w naszej firmie mogą realizować swoje zawodowe aspiracje.

4

AMBICJA W DĄŻENIU DO CELU

Naszą ambicją jest bycie najlepszym, a nie największym. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, co daje naszym Pracownikom możliwość nieustannego rozwoju.

5

OPIEKA MEDYCZNA

Zapewniamy naszym Pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej. Zgodnie z zasadą „człowiek na 1. miejscu” najważniejsze jest zdrowie naszych pracowników.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ U NAS?

Jeżeli uważasz, że jesteś osobą, która pasowałaby do naszego zespołu – zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

AKTUALNOŚCI

blog
14 października 2021 w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Retos w Skoczowie odbył się finał jubileuszowej 10-tej edycji konkursu Optifuel Challenge 2021 w Polsce. Do finałowej rozgrywki 15-tu finalistów lokalnych eli...
nijhof wassink NEWS
Co prawda eliminacje jubileuszowej, dziesiątej edycji Optifuel Challenge w naszych oddziałach już za nami, ale konkurs trwa dalej! Łukasz Rajczyk, Menedżer ds. Floty w firmie BELDIX, podzielił się z nami swoimi wrażenia...
renault NEWS
8 lipca 2021 roku Renault Trucks zaprezentuje ewolucję gamy T, T High, C i K podczas wydarzenia online. Jest to wyjątkowa okazja do poznania najważniejszych zmian wprowadzonych w pojazdach pod kątem ich efektywności oraz kom...

historiA nijhof-wassink

Firma Nijhof-Wassink to coś więcej niż usługi transportowe. To 50 lat tradycji, ciągle rozwijającej się spółki, stawiającej na jakość i komfort klientów oraz pracowników. Zobaczcie jak rozwijaliśmy się dla Was na przestrzeni ostatnich pięciu dekad.