Wszystkie firmy transportowe borykają się z awariami swoich ciężarówek. Te, którym rzeczywiście zależy, aby samochód jak najszybciej wrócił na trasę i nie musiał odwiedzać warsztatu ponownie przez najbliższy czas, decydują się na korzystanie z usług autoryzowanych stacji obsługi. Dlaczego?

ASO: najwyższa jakość

Serwisowanie ciężarówki w ASO gwarantuje najwyższą jakość napraw. Autoryzowane serwisy, specjalizujące się w naprawie konkretnych marek, wiedzą o nich wszystko. Mechanicy uczestniczą w szkoleniach, dzięki którym znają wszystkie obsługiwane modele od podszewki. W przypadku trudnych awarii mają też możliwość skontaktowania się z inżynierami producenta danego modelu, który pomoże im rozwiązać nietypowe problemy. Autoryzowane stacje obsługi są wyposażone też w dedykowany sprzęt i urządzenia, przystosowane do naprawy i serwisowania pojazdów danej marki. Usługi wykonywane w ASO są nadzorowane i kontrolowane, gdyż producentom danej marki zależy na jak najlepszej obsłudze klientów. Serwisowanie auta w ASO jest konieczne w przypadku nowych pojazdów, by nie straciły gwarancji, a później sprawia, że przy sprzedaży auto będzie miało wyższą wartość.

Usługi dodatkowe

Niektóre autoryzowane stacje obsługi, takie jak nasz ASO Volvo ciężarowych, oferują dodatkowe usługi, dzięki którym naprawy floty ciężarowej są jeszcze mniej uciążliwe. Przykładem mogą być kontrakty serwisowe, w których klient płaci abonament na naprawy i nie musi martwić się zaskakującymi kosztami, gdy któryś z samochodów się zepsuje. Autoryzowana stacja obsługi Volvo Trucks organizuje też szkolenia kierowców i instaluje systemy, dzięki którym flota może przynosić spore oszczędności. Kierowcy uczą się tam prowadzić samochód jak najbardziej ekonomicznie, a szefowie firm dowiadują się, jakie korzyści może przynieść im instalacja monitoringu GPS w samochodach. ASO często wprowadzają też promocje sezonowe, dzięki którym ich klienci mogą korzystać z najnowszych rozwiązań w korzystniejszych cenach.