Nijhoj Wassink

Rzgów k/Łodzi
Rzgów k/Łodzi
ul. Krasickiego 1
95-030 Rzgów
Tel. 24 35 70 400
Fax 24 35 70 401
Godziny otwarcia Serwis/Magazyn
PN - PT 8:00-21:00
SO 8:00-16:30
Strona główna > Kontakt > Rzgów k/Łodzi
Recepcja / Księgowość
Fax: 24 35 70 401


Justyna Tokarczyk
Justyna Tokarczyk
Asystent ds. Marketingu

justyna.tokarczyk@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 402
Sylwia Felczyńska
Sylwia Felczyńska
Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

sylwia.felczynska@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 403, 605 820 145
Biuro obsługi klienta


Witold Hetman
Witold Hetman
Kierownik Serwisu

witold.hetman@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 411, 603 152 996
Paweł Bednarek
Paweł Bednarek
Pracownik Biura Obsługi Klienta

pawel.bednarek@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 413
Przemysław Grabowski
Przemysław Grabowski
Zastępca Kierownika Serwisu ds. Części

przemek.grabowski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 421, 785 190 007
Jan Polańczyk
Jan Polańczyk
Pracownik Biura Obsługi Klienta

jan.polanczyk@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 423
Damian Ziółkowski
Damian Ziółkowski
Pracownik Biura Obsługi Klienta

damian.ziolkowski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 415, 605 860 730
Sylwester Wojdal
Sylwester Wojdal
Pracownik Biura Obsługi Klienta

sylwester.wojdal@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 424
CAŁODOBOWY TELEFON ALARMOWY
CAŁODOBOWY TELEFON ALARMOWY



Tel. +48 723 983 819
Piotr Idzikowski
Piotr Idzikowski
Pracownik Biura Obsługi Klienta

piotr.idzikowski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 412
Sprzedaż Nowych Pojazdów


Piotr Radziński
Piotr Radziński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

piotr.radzinski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 405, 605 305 636
Sebastian Maciejewski
Sebastian Maciejewski
Specjalista ds. Sprzedaży

sebastian.maciejewski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 431, 601 974 801
Stanisław Jach
Stanisław Jach
Asystent Działu Sprzedaży

stanislaw.jach@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 433, 605 877 275
Wojciech Szczepaniak
Wojciech Szczepaniak
Specjalista ds. Sprzedaży

wojciech.szczepaniak@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 432, 605 694 432
Daniel Cynar
Daniel Cynar
Kierownik Sprzedaży Flotowej

daniel.cynar@nijwa.com.pl
Tel. 601 741 862
W związku z nowelizacją ustawy Prawo Telekomunikacyjne informujemy, że w ramach witryny w celu świadczenia Państwu usług stosowane są pliki 'cookies'. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie plików 'cookies'. Mogą Państwo dokonać w każdej chwili zmiany ustawień dotyczących plików 'cookies' w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w Polityka Prywatności
Zamknij