Nijhoj Wassink

Kutno
Kutno
ul. Holenderska 3
99-300 Kutno
Tel. 24 35 70 100
Fax 24 35 70 101
Godziny otwarcia Serwis/Magazyn
PN - PT 8:00-21:00
SO 8:00-16:30
Strona główna > Kontakt > Kutno
Recepcja / Księgowość
Fax: 24 35 70 101


Iwona Lewaniak
Iwona Lewaniak
Recepcja / Księgowość

iwona.lewaniak@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 102
Małgorzata Osiej
Małgorzata Osiej
Księgowość

malgorzata.osiej@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 145
Biuro obsługi klienta


Marek Czajkowski
Marek Czajkowski
Kierownik Serwisu

marek.czajkowski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 111
Krzysztof Danych
Krzysztof Danych
Pracownik Biura Obsługi Klienta

krzysztof.danych@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 112
Cezary Znyk
Cezary Znyk
Specjalista ds. Sprzedaży Kontraktów Serwisowych

cezary.znyk@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 133, 697 060 063
Michał Mordzak
Michał Mordzak
Pracownik Biura Obsługi Klienta

michal.mordzak@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 113
Wichard Broens
Wichard Broens
Zastępca Kierownika Serwisu ds. Części

wichard.broens@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 121
Mariusz Piotrowski
Mariusz Piotrowski
Pracownik Biura Obsługi Klienta

mariusz.piotrowski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 124
Patryk Jędrzejewski
Patryk Jędrzejewski
Pracownik Biura Obsługi Klienta

patryk.jedrzejewski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 114
Krzysztof Nogalski
Krzysztof Nogalski
Pracownik Biura Obsługi Klienta

krzysztof.nogalski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 123
CAŁODOBOWY TELEFON ALARMOWY
CAŁODOBOWY TELEFON ALARMOWY



Tel. +48 723 983 822
CENTRUM CZĘŚCI UŻYWANYCH


Dariusz Mikulski
Dariusz Mikulski
Kierownik Działu

dariusz.mikulski@nijwa.com.pl
Tel. 723 983 821
Marek Skalski
Marek Skalski
Sprzedaż Części Używanych

marek.skalski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 129
Robert Głogoza
Robert Głogoza
Sprzedaż Części Używanych

robert.glogoza@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 128, 609 150 031
Sprzedaż Nowych Pojazdów


Piotr Radziński
Piotr Radziński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

piotr.radzinski@nijwa.com.pl
Tel. 605 305 636
Jerzy Jagiełło
Jerzy Jagiełło
Specjalista ds. Sprzedaży

jerzy.jagiello@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 131, 601 311 329
Michał Kaczmarek
Michał Kaczmarek
Sprzedaż pojazdów

michal.kaczmarek@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 132, 603 050 952
Daniel Cynar
Daniel Cynar
Kierownik Sprzedaży Flotowej

daniel.cynar@nijwa.com.pl
Tel. 601 741 862
W związku z nowelizacją ustawy Prawo Telekomunikacyjne informujemy, że w ramach witryny w celu świadczenia Państwu usług stosowane są pliki 'cookies'. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie plików 'cookies'. Mogą Państwo dokonać w każdej chwili zmiany ustawień dotyczących plików 'cookies' w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w Polityka Prywatności
Zamknij