Nijhoj Wassink

Karski k/Ostrowa Wielkopolskiego
Karski k/Ostrowa Wielkopolskiego
ul. Polna 1
63-410 Karski
Tel. 24 35 70 500
Fax 24 35 70 501
Godziny otwarcia Serwis/Magazyn
PN - PT 8:00-19:00
SO 8:00-16:30
Strona główna > Kontakt > Karski k/Ostrowa Wielkopolskiego
Recepcja / Księgowość
Fax: 24 35 70 501


Ewa Dudziak
Ewa Dudziak
Recepcja / Księgowość

ewa.dudziak@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 502
Katarzyna Filińska
Recepcja / Księgowość

katarzyna.filinska@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 502
Biuro obsługi klienta


Kazimierz Kubiak
Kazimierz Kubiak
Kierownik Serwisu

kazimierz.kubiak@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 511, 605 900 636
Piotr Jasiak
Piotr Jasiak
Pracownik Biura Obsługi Klienta

piotr.jasiak@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 512
Tobiasz Puścian
Tobiasz Puścian
Zastępca Kierownika Serwisu ds. Części

tobiasz.puscian@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 522, 605 900 637
Tadeusz Pawłowski
Tadeusz Pawłowski
Pracownik Biura Obsługi Klienta

tadeusz.pawlowski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 521
Bartłomiej Kwaśniewski
Bartłomiej Kwaśniewski
Pracownik Biura Obsługi Klienta

bartlomiej.kwasniewski@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 513
CAŁODOBOWY TELEFON ALARMOWY
CAŁODOBOWY TELEFON ALARMOWY



Tel. +48 605 900 636
Sprzedaż Nowych Pojazdów


Maciej Mansfeld
Maciej Mansfeld
Dyrektor Operacyjny

maciej.mansfeld@nijwa.com.pl
Tel. 601 563 704
Norbert Marciniak
Norbert Marciniak
Specjalista ds. Sprzedaży

norbert.marciniak@nijwa.com.pl
Tel. 24 35 70 534, 723 987 444
Daniel Cynar
Daniel Cynar
Kierownik Sprzedaży Flotowej

daniel.cynar@nijwa.com.pl
Tel. 601 741 862
W związku z nowelizacją ustawy Prawo Telekomunikacyjne informujemy, że w ramach witryny w celu świadczenia Państwu usług stosowane są pliki 'cookies'. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie plików 'cookies'. Mogą Państwo dokonać w każdej chwili zmiany ustawień dotyczących plików 'cookies' w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w Polityka Prywatności
Zamknij