Nijhoj Wassink

Strona główna > O firmie > Kto jest kim

e-mail: info@nijwa.com.pl

 

ZARZĄD

Albert Hendrikse

Erik Schiphorst

 

DYREKCJA

Maciej Pinczak – Dyrektor Wykonawczy, Prokurent

Maciej Mansfeld – Dyrektor Operacyjny – maciej.mansfeld@nijwa.com.pl

 

KIEROWNICTWO

Grzegorz Pudło – Manager ds. Serwisu  -  grzegorz.pudlo@nijwa.com.pl

Dariusz Januszewski – Kierownik Oddziału w Nowej Wsi Wielkiej  -  dariusz.januszewski@nijwa.com.pl

Dariusz Mikulski – Kierownik Centrum Części Używanych  –  dariusz.mikulski@nijwa.com.pl

Marcin Napieralski – Kierownik Centrum Samochodów Używanych  –   marcin.napieralski@nijwa.com.pl

 

 

DZIAŁ KSIĘGOWY

Radosław Łopata – Główny Księgowy,  radek.lopata@nijwa.com.pl

Danuta Jachna – Zastępca Głównego Księgowego,  danuta.jachna@nijwa.com.pl

 

DZIAŁ FINANSOWY

Katarzyna Sudomir-Sawoszczuk – Kontroler Finansowy,  katarzyna.sudomir@nijwa.com.pl

 

DZIAŁ KADR I PŁAC

Katarzyna Znyk – katarzyna.znyk@nijwa.com.pl

 

DZIAŁ ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI

Paweł Wójcik – pawel.wojcik@nijwa.com.pl, Tel. 24 35 70 146

 

DZIAŁ MARKETINGU

Justyna Tokarczyk – justyna.tokarczyk@nijwa.com.pl, Tel. 24 35 70 402

 
NOWA LEASE Sp. z o.o.

Jarosław Łoszczyński – Dyrektor - jarek.loszczynski@nijwa.com.pl, Tel. 24 35 70 351, 601 741 860

Marcin Michalski – marcin.michalski@nijwa.com.pl, Tel. 24 35 70 451, 601 789 273

Miłosz Chojnacki – milosz.chojnacki@nijwa.com.pl, Tel. 24 35 70 352, 603 668 443

Marcin Marciński  – marcin.marcinski@nijwa.com.pl, Tel. 24 35 70 353, 605 900 663

Joanna Górczak –  joanna.gorczak@nijwa.com.pl, Tel. 24 35 70 354, 695 930 228

Justyna Matela –  justyna.matela@nijwa.com.pl, Tel. 24 35 70 355, 603 938 337

W związku z nowelizacją ustawy Prawo Telekomunikacyjne informujemy, że w ramach witryny w celu świadczenia Państwu usług stosowane są pliki 'cookies'. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie plików 'cookies'. Mogą Państwo dokonać w każdej chwili zmiany ustawień dotyczących plików 'cookies' w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w Polityka Prywatności
Zamknij